کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 13:02:36 , 1390/05/19
86  : تعداد بازديد
تهديد فيس بوك به نابودي!
گروه قدرتمند هكرهاي آنونيموس اعلام كرد قصد دارد شبكه اجتماعي فيس بوك را هك كند زيرا مديران اين شبكه اطلاعات كاربران آن را به آژانس‌هاي جاسوسي و دستگاه‌هاي دولتي مي‌فروشند و حريم خصوصي ميليون‌ها كاربر در جهان را نقض مي‌كنند.

 
آنونيموس اعلام كرد اين حمله سايبري گسترده در تاريخ 14 آبان (5 نوامبر 2011) انجام خواهد گرفت و ديگر اين شبكه اجتماعي قادر به ارائه سرويس به كاربران نخواهد بود.

آنونيموس در پيغام خود در يوتيوب از كاربران فيس بوك خواسته است براي دفاع از آزادي اطلاعات و حفظ حريم خصصي خود به كمپين نابودي فيس‌بوك بپيوندند.

اين گروه هكري هم‌چنين اعلام كرد، فيس بوك به طور محرمانه اطلاعات كاربران خود را به آژانس‌هاي دولتي مي‌فروشد و به شركت‌هاي امنيت اطلاعات اجازه مي‌دهد دسترسي مستقيم به اطلاعات كاربران داشته باشند و آن‌ها را قادر مي‌سازد درباره افراد در سراسر جهان به جاسوسي بپردازند.

آنونيموس قصد دارد حمله سايبري خود را در تاريخ 5 نوامبر انجام دهد كه از نظر تاريخي قابل توجه است. در اين روز در سال 1605 دو مرد جوان انگليسي تلاش كردند تا مجلس اعيان انگليس را با استفاده از مواد منفجره نابود كنند كه البته موفق به اين كار نشدند.

در اين پيغام آمده است فيس‌بوك به دولت‌هاي ديكتاتور و خودكامه مانند مصر براي شناسايي معترضان كمك كرده است. در بخش ديگر گفته شده، هرگونه فعاليتي كه در فيس‌بوك انجام مي‌دهيد ثبت مي‌شود و اگر عضويت خود را در اين شبكه لغو كنيد، و صفحه خود را پاك هم كنيد، باز هم اطلاعات شخصي شما در فيس‌بوك باقي خواهد ماند.


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ