کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 12:45:35 , 1390/05/16
69  : تعداد بازديد
صدوقی خبر داد:
قبض‌هاي موبایل بیش از یک میلیون تومان!
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران گفـت: بالغ بر 120 نفر از مشترکان دائمی همراه اول در هر ماه بیش از یک میلیون تومان بابت مکالمات و استفاده موبایل خود می پردازند.

  وحيد صدوقي مشترکان دائمي همراه اول را مشترکان با ارزش اين اپراتور عنوان کرد که درآمدزايي بالايي براي همراه اول دارند و اظهار داشت: بالغ بر 120 نفر از مشترکان دائمي همراه اول ماهانه بالغ بر يک ميليون تومان براي استفاده از موبايل خود هزينه مي کنند که اينها مشترکان با ارزش همراه اول محسوب شده و سرويس هاي خاصي برايشان ارائه مي شود.

وي با اشاره به ميزان لاوصولي‌هاي شرکت ارتباطات سيار که حدود 80 تا 90 ميليارد تومان است از کاهش قبوض داراي بدهي مشترکان دائمي خبر داد و گفت: سال گذشته 7 ميليارد تومان و امسال 17 ميليارد تومان از محل خطوط تلفن همراه رشد درآمد داشتيم که اين رقم براي استفاده از اينترنت موبايل - GPRS - نيز سال قبل پنج ميليارد تومان و امسال 14 ميليارد تومان بوده است.
 
مديرعامل شرکت ارتباطات سيار طرح‌هاي تشويقي را از جمله دلايل کاهش فبض هاي پرداخت نشده اين اپراتور عنوان کرد و افزود: براساس طرح هاي تشويقي چنانچه مشترکان نسبت به پرداخت به موقع قبوض خود اقدام کنند به آنها جايزه پرداخت مي شود.
 
صدوقي با تاکيد بر خوش حساب بودن مشترکان و غيرحضوري پرداخت کردن قبوض که هم به نفع اين شرکت و هم به نفع مشترکان خواهد بود اضافه کرد: با اجراي طرح هاي تشويقي همراه اول، موارد عمده اي از لاوصولي هاي اين شرکت که مربوط به عدم پرداخت بدهي از سوي مشترکان بود وصول شد.
 
وي با بيان اينکه از سال 89 نرخ پرداخت هزينه قبوض حضوري تقريبا 25 برابر شده است گفت: هزينه تهيه و توزيع هر قبض تلفن همراه در دو سال گذشته 20 تومان بود که اين مبلغ هم اکنون به 500 تومان رسيده است.
 
مديرعامل شرکت ارتباطات سيار اظهار داشت: در سال 87 تنها 600 هزار مشترک دائمي قبوض تلفن همراه خود را به صورت غيرحضوري پرداخت مي کردند اما بررسي ها نشان مي دهد در سال جاري بالغ بر 5/8 ميليون نفر صورتحساب خود را به صورت غيرحضوري پرداخت مي کنند که اين به معناي 65 درصد مشترکان دائمي است.
 
وي پرداخت غيرحضوري مشترکان را سبب کاهش هزينه هاي تهيه قبوض همراه اول از 500 تومان به 100 تومان عنوان کرد و خاطرنشان کرد: صرفه جويي در هزينه پرداخت قبوض مشترکان، جوايزي به دنبال خواهد داشت که رقم آن بسيار کمتر از هزينه پرداخت قبوض است.
 
صدوقي با بيان اينکه جوايز همراه اول موجب ترغيب مشترکان خوش حساب ، غيرحضوري پرداخت کردن و کاهش هزينه ها شده است تاکيد کرد که بخش عمده اي از لاوصولي هاي همراه اول به دليل تعريف اين جوايز پرداخت شده است.

 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ