کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 17:00:13 , 1390/12/09
226  : تعداد بازديد
وزیر ارشاد در جمع خبرنگاران:
موفقيت در اسكار ارزشمند بود
سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در پاسخ به خبرنگاران کسب اسکار توسط فیلم "جدایی نادر از سیمین" را اتفاقی مهم ارزیابی کرد.

  حسيني در حاشيه‌ امضاي تفاهمنامه‌ي بيمه‌اي بين وزارت ارشاد و بيمه ايران در جمع خبرنگاران درباره‌ي جايزه اسكار "جدايي نادر از سيمين" گفت:" موفقيت در اسكار ارزشمند بود. اين حركتي بود كه ابتدا با صدور مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي آغاز شد. جدايي نادر از سيمين در جشنواره فيلم فجر به عنوان يكي از فيلم‌هاي برتر پنج سيمرغ را به خود اختصاص داد و خود اين جوايز در معرفي اين فيلم به مردم و جامعه موثر بود؛ پس از آن نيز اين فيلم در مجامع جهاني مورد توجه قرار گرفت و در نهايت هم ديديم كه در طول تاريخ سينماي ايران براي اولين بار شاهد اين هستيم كه فيلمي از كشورمان جايزه اسكار را به خود اختصاص داده است."
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با ابراز اميدواري از اينكه چنين موفقيت‌هايي در عرصه سينماي كشور ادامه داشته باشد، بيان كرد:" اميدواريم هنرمندان ما بتوانند در معرفي چهره واقعي و روحيه پر از صفا و صميمت مردم كشورمان در دنيا موثر و موفق باشند."
حسيني با تاكيد بر اينكه غربي‌ها تلاش مي‌كنند كه چهره نادرست و خشن از ايراني‌ها به دنيا معرفي كنند، گفت:" قطعا سينما‌، تئاتر‌، موسيقي و همه هنرها مي‌توانند در ارائه چهره فرهيخته از مردم‌مان در سراسر دنيا موثر باشند."

 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ