کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 10:55:44 , 1390/04/27
103  : تعداد بازديد
نکویی خبر داد:
فاز اول هدفمندي يارانه‌ها به پايان رسيد
معاون وزیر بازرگانی با بیان اینکه پرونده فاز اول تغییرات قیمتی ناشی از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها بسته شده است، گفت: درخواست تولیدکنندگانی که به صورت منطقی خواستار تغییر نرخ کالاهای خود شده‌اند، مورد بررسی و تصمیم‌گیری واقع شده است.

  محمدحسن نکويي گفت: عمده توليدکنندگاني که به صورت منطقي، درخواست افزايش قيمت را داشته‌اند پاي ميز مذاکره با سازمان حمايت نشسته و به درخواست‌هاي آنها پاسخ داده شده است و به نظر مي‌رسد فاز اول تغييرات قيمتي بعد از اجراي قانون هدفمندکردن يارانه‌ها به اتمام رسيده است.

معاون وزير بازرگاني افزود: اين توافق‌ها بر اساس چارچوب‌هاي منطقي قيمت‌گذاري انجام شده است و از اين پس، فضاي بازار آرام خواهد بود و کمتر بايد منتظر افزايش قيمت‌ها باشيم.

وي تصريح کرد: با بسته شدن پرونده افزايش قيمت‌هاي منطقي کالاها اميد مي‌رود بتوان فضاي عمومي مناسب و آرامي را براي بازار داشته باشيم و البته مردم نيز بايد همچون گذشته دولت را در ايجاد اين فضا کمک کنند؛ همانطور که توليدکنندگان و عرضه‌کنندگان نيز در اجراي قانون هدفمندي، همکاري مساعد و مناسبي را داشته‌اند و فضاي عمومي بازار توانسته به شکل مناسبي نگاه داشته شود.

نکويي‌مهر همچنين گفت: با توجه به ثبات نرخ ارز و لحاظ کردن اثرات شوک‌هاي افزايش دستمزدها، به نظر مي‌رسد نبايد منتظر اين بود که افزايش قيمت در بازار داشته باشيم.

 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ