کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 20:15:17 , 1390/11/08
131  : تعداد بازديد
برای میزبانی بهتر از جشنواره فیلم فجر؛
برج میلاد صاحب تالار جدید شد
همزمان با برگزاری سی‌امین دوره جشنواره فیلم فجر در برج میلاد تهران،تالار مولوی مرکز همایش‌های بلندترین برج کشور به منظور ارائه خدمات بیشتر به برگزارکنندگان سی امین جشنواره فیلم فجر راه اندازی شد.

 

به گزارش خبرگزاري سينماي ايران، فرزاد هوشيار پارسيان مديرعامل برج ميلاد تهران با اعلام اين خبر گفت: تالار مولوي با هدف ارائه تسهيلات بيشتر به جامعه رسانه‌اي و همچنين هنرمندان و مسوولان سينمايي کشور در طبقه اول مرکز همايش برج ميلاد تهران راه اندازي شده است تا ظرفيت و امکان خدمات‌رساني بيشتر به شرکت کنندگان و مهمانان جشنواره فيلم فجر افزايش يابد.

وي افزود: تالار مولوي در نتيجه همکاري و تعامل بيشتر مديران برگزارکننده جشنواره فيلم فجر و برج ميلاد تهران با ظرفيت 150 نفر ساخته شده است.

به گفته هوشيار، هم اکنون کارهاي مربوط به ساخت اين تالار به اتمام رسيده است و تمامي تلاش همکاران بر اين بود تا تالار مولوي تا قبل از آغازجشنواره فيلم فجر به اتمام برسد که اين امکان با تلاش شبانه روزي افراد مختلف در برج ميلاد فراهم شد.

مدير عامل برج ميلاد تهران در ادامه از تجهيز سالن مرکز همايش هاي برج ميلاد تهران به سيستم صداي دالبي خبر داد و گفت: به منظور برگزاري هر چه با شکوه‌تر سي‌امين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر استفاده از تجهيزات کامل صوتي و تصويري سالن مرکز همايش هاي برج ميلاد تهران به خصوص سيستم صداي دالبي در دستور کار قرار داده شد تا تماشاچيان فيلم‌هاي سينمايي وهنرمندان و اهالي رسانه که ما ميزبان آنها هستيم بدون هيچ مشکل فني به تماشاي فيلم ها بنشينند.

وي با توجه به برخي از مشکلات پيش آمده در تماشاي برخي از فيلم ها در سال گذشته،عنوان کرد: امسال براي برگزاري سي امين دوره جشنواره فيلم فجر تمامي سيستم هاي صوتي دالبي سالن مرکز همايش ها مورد بازبيني و تست هاي مختلف قرار گرفت.

هوشيار ادامه داد:با استقرار و راه اندازي يکي از مدرن‌ترين سيستم‌هاي دالبي ديجيتال امسال شاهد کيفيت صداي ويژه‌اي در سالن مرکز همايش‌هاي برج ميلاد تهران خواهيم بود.


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ