کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 19:40:30 , 1390/11/08
188  : تعداد بازديد
روانبخش صادقی:
حضور یک انیماتور در ترکیب داوران "نگاه نو" ضروری است
نایب رئیس انجمن انیمیشن ایران از دبیر سی‌امین جشنواره فیلم فجر درخواست کرد که در ترکیب هیات داوران بخش نگاه نو از حضور یک انیماتور بهره ببرد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، روانبخش صادقي نايب رئيس انجمن انيميشن ايران در يادداشت صنفي خود که به طور اختصاصي در اختيار خبرگزاري مهر، قرار داده است، ضمن توصيه به حضور يک انيماتور در ترکيب داوران در بخش نگاه نو سي‌امين دوره جشنواره فيلم فجر آورده است: انجمن سينمايي فيلمسازان انيميشن ايران (آسيفا) اميدوار است با درايتي که از دبير محترم سي‌امين جشنواره فيلم فجر سراغ دارد در ترکيب هيأت داوران بخش نگاه نو جشنواره شاهد حضور فيلمسازان انيميشن و حداقل فيلمسازان آشنا با مقوله انيميشن و حتي جلوه‌هاي ويژه باشد.
 
در ادامه اين يادداشت با اشاره به تعداد آثار انيميشن حاضر در اين دوره از جشنواره فيلم فجر چنين آمده است: با توجه به اينکه امسال در بين 22 فيلم بخش نگاه نو جشنواره 4 فيلم سينمايي انيميشن نيز حضور دارد. اين اتفاقي خوشحال کننده و تازه در تاريخ برگزاري جشنواره فيلم فجر است.
 
از همين‌رو نياز به بازبيني دقيق و کارشناسانه اين فيلم‌ها که با زحمت فراوان به بار نشسته‌اند توسط هيأت محترم داوران بخش مربوطه موجب مي شود تا لزوم حضور چهره‌هاي متخصص و نام آشنا با فيلمسازي انيميشن در ترکيب هيأت داوران بخش نگاه نو جشنواره بيش از هرزماني مشهودتر باشد.

نزديک به يک پنجم فيلم‌هاي بخش نگاه نو را فيلم‌هاي سينمايي انيميشن تشکيل مي‌دهد که انجمن سينمايي فيلمسازان انيميشن ايران وظيفه خود مي‌داند که از تمامي آنها حمايت کند.ر


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ