کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 10:49:18 , 1390/04/21
170  : تعداد بازديد
به دلیل درگیری سال گذشته؛
آمريكا بسکتبالیست ایرانی را به دادگاه كشاند
حامد حدادی، بازیکن ایرانی تیم ممفیس گریزلیز، برای پاسخگویی به اتهام درگیری با "گلناز (عسل) کربلایی نعمت معینی" در دادگاه "شلبی کانتی" حضور پیدا کرد و در صورتیکه نتواند در این پرونده تبرئه شود احتمال دارد حکم 11 ماه زندان برای وی صادر شود.

  به گزارش مهرورزي نيوز،  بسکتباليست دو متر و 14 سانتيمتري ايراني تيم ممفيس در نوامبر سال 2010 با گلناز در واحد آپارتماني خود درگيري فيزيکي پيدا کرد و هر دوي آنها مورد بازجويي اوليه قرار گرفتند که گلناز بيگناه شناخته شد. دادستان کارن کوک اعلام کرد: "ما بر اين باوريم که در آن مورد، حدادي آغازکننده درگيري بود."

بر پايه گزارش کامرشال اپيل، حدادي هرگونه اتهام در خصوص حمله به گلناز را رد کرده است. هر دو در اين درگيري دچار آسيب ديدگي شدند. گلناز از ناحيه شقيقه راست و دستش دچار خراشيدگي شده بود ضمن اينکه يکي از چشمانش سياه شده بود و در گردنش خونمردگي مشاهده مي شد.

گلناز گفت حدادي وقتي ديده که او داشته با مرد ديگري صحبت مي کرده کنترل خود را از دست داده و حدادي گفته بود آن زن به دليل سقوط از تخت دچار چنين آسيب ديدگي هايي شده است. اين دو براي مدت يک سال در کاليفرنيا با يکديگر ارتباط داشتند.

قاضي "کريس ترنر" که حدادي را به قيد ضمانت هزار دلار آزاد کرد، او را در خصوص هرگونه آزار، حمله، تماس و يا تلفن با گلناز در هرکجاي آمريکا منع کرد. چنانچه خلاف اين حکم صورت گيرد متهم تا سقف 11 ماه و 29 روز زنداني و 2500 دلار جريمه خواهد شد.

وکيل حامد حدادي ، "آندره وارتون"، گفت ما در حال حاضر هيچ نظري در خصوص اين راي نداريم.

اين پرونده هنوز بسته نشده و در جريان است.

 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ