کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 10:42:11 , 1390/04/21
253  : تعداد بازديد
موج بيداري در منطقه|
سوریها به سفارت آمریكا حمله كردند
مقامات سفارت امریكا گفتند: در این حادثه به هیچ یك از كاركنان سفارت آسیب وارد نشد اما به اموال و دارایی‌های سفارت خسارت وارد شده است.

  پرس تي وي نوشت : معترضان سوري مقابل سفارت‌هاي امريكا و فرانسه در شهر دمشق پايتخت سوريه اجتماع كرده و به اين ساختمان‌ها خسارت وارد كرده‌اند.

شاهدان گفتند:معترضان شركت‌كننده در تظاهرات ضدامريكايي روز دوشنبه در اعتراض به دخالت واشنگتن در امور داخلي سوريه، وارد مجتمع ديپلماتيك امريكا شده و شيشه‌ها را شكستند.

مقامات سفارت امريكا گفتند: در اين حادثه به هيچ يك از كاركنان سفارت آسيب وارد نشد اما به اموال و دارايي‌هاي سفارت خسارت وارد شده است.

معترضان سوري همچنين مقابل سفارت فرانسه در شهر دمشق اجتماع كردند. نيروهاي امنيتي براي متفرق كردن معترضان، تيراندازي هوايي كردند.

هيام الحسن يكي از شاهدان گفت: "مردم سوريه تظاهراتي مسالمت آميز را مقابل سفارت فرانسه برگزار كردند اما با گلوله‌هاي نيروهاي امنيتي روبرو شدند."

اين اعتراض‌ها پس از آن برگزار شد كه سفيران امريكا و فرانسه از شهر الحما، جايي كه روز جمعه (17 تير) صحنه تظاهرات ضددولتي بود، ديدار كردند.

خبرگزاري رسمي سوريه به نقل از وزارت امور خارجه اين كشور گزارش داد، ديدار رابرت فورد و اريك شوالير سفيران امريكا و فرانسه از شهر الحما، "مدرك روشني از دخالت واشنگتن و پاريس در امور داخلي سوريه است."


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ