کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 19:37:02 , 1390/11/08
175  : تعداد بازديد
در جشنواره تئاتر هندوستان/
برومند و برهانی‌مرند با "زمین و چرخ" به صحنه می‌روند
سرپرست گروه "یاس تمام" با اشاره به اجرای نمایش "زمین و چرخ" در جشنواره تئاتر عروسکی "ایشارا" در کشور هند، از تقدیم دو اجرای نمایش در این جشنواره به مرضیه برومند و نادر برهانی‌مرند خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاري مهر، زهرا صبري درباره حضور نمايش "زمين و چرخ" در جشنواره تئاتر عروسکي هندوستان گفت: جشنواره تئاتر "ايشارا" از 14 تا 23 بهمن‌ماه برگزار مي‌شود. اين دهمين دوره برگزاري اين جشنواره است و ما نمايش "زمين و چرخ" را در قالب دو اجرا در اين دوره از جشنواره به صحنه مي‌بريم.

وي درباره کشورهاي شرکت کننده و نگاه موجود در جشنواره افزود: در اين دوره از جشنواره تئاتر عروسکي "ايشارا" آثاري از کشورهاي آمريکا، آلمان، ايتاليا، ايرلند، تايوان، افغانستان و استراليا شرکت دارند. اين جشنواره حاصل يک کار گروهي است که بيشتر روي آثار معاصر هند و ديگر نقاط جهان متمرکز است.

سرپرست گروه "ياس تمام" يادآور شد: ما اجراهاي مختلف گروه را در کشورهاي مختلف به هنرمندان تئاتر عروسکي و صحنه‌اي ايران تقديم مي‌کنيم. پيش از اين اجراهاي "زمين و چرخ" در بارسلونا به حميد پورآذري، در روسيه به هما جديکار و حسن معجوني، در انگلستان به آيدا شاملو و در ايران به زنده‌ياد جواد ذوالفقاري و بهروز غريب‌پور تقديم شده بود.

صبري ادامه داد: گروه تصميم دارد دو اجراي نمايش در جشنواره تئاتر عروسکي "ايشارا" را به مرضيه برومند و نادر برهاني‌مرند تقديم کند.

 "زمين و چرخ" در دوازدهمين جشنواره بين‌المللي تئاتر عروسکي تهران مبارک به صحنه رفت و جايزه ويژه هيئت داوران جشنواره را از آن خود کرد. همچنين اجراي عمومي اين اثر در کارگاه نمايش مجموعه تئاتر شهر در سال 87 هم با استقبال قابل توجه مخاطبان و منتقدان تئاتر مواجه شد.


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ