کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 19:22:20 , 1390/11/08
256  : تعداد بازديد
رحمت امینی
هیچ تیمی از نهادهای دیگر آثار تئاتر فجر را بازبینی نمی‌کند
دبیر سی‌امین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر و رئیس شورای نظارت و ارزشیابی اداره‌کل هنرهای نمایشی تأکید کرد که تا به این لحظه هیچ تیمی غیر از تیم‌های هنری شورا، آثار جشنواره را مورد بازبینی قرار نداده و در زمان جشنواره نیز این اتفاق رخ نخواهد داد.

 

رحمت اميني درباره نحوه بازبيني و زمان آن براي آثار شرکت‌کننده در سي‌امين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر به خبرنگار مهر گفت: ضبط آثار با دوربين کار شوراي ارزشيابي و نظارت را راحت کرده و نياز به بازبيني آثار نداريم مگر آثاري که به لحاظ ارزشيابي يا نظارتي مشروط شده‌اند. البته قرار است يک هفته قبل از آغاز جشنواره کارها با دکور و لباس بازبيني شوند.

وي ادامه داد: در بازبيني اول کارها فارغ از دکور و لباس ديده شده‌اند و شورا وظيفه دارد کار را به صورت کامل با لباس و دکور بازبيني کند. اين بازبيني قبل از آغاز جشنواره تئاتر فجر انجام مي‌شود مگر در شرايطي که دکور و لباس گروه تا زمان اجرا آماده نشده باشد.

رئيس شوراي نظارت و ارزشيابي اداره‌کل هنرهاي نمايشي درباره احتمال وجود بازبيني‌هايي توسط نهادها يا ارگان‌هاي ديگر از نمايش‌هاي شرکت‌کننده در جشنواره تأکيد کرد: تا اين لحظه به جز تيم‌هاي هنري ارزشيابي و نظارت، تيم ديگري از نهاد يا ارگاني ديگر آثار را بازبيني نکرده‌است. در زمان جشنواره نيز چنين اتفاقي رخ نخواهد داد.

بخش صحنه‌اي سي‌امين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر از 12 تا 22 بهمن‌ماه برگزار مي‌شود.


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ