کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 19:52:40 , 1396/06/19
243  : تعداد بازديد
برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا»
جلیلوند بهترین کارگردان «افق های نو» ونیز شد/محمدزاده بهترین بازیگر
وحید جلیلوند برای کارگردانی و نوید محمدزاده برای بازی در فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء» جایزه بهترین کارگردانی و بهترین بازیگری را از بخش «افق های نو» جشنواره ونیز گرفتند.

  به گزارش پايگاه خبري خبرسينما؛ فيلم «بدون تاريخ، بدون امضاء» به کارگرداني وحيد جليلوند و تهيه کنندگي علي جليلوند که در هفتاد و چهارمين جشنواره فيلم ونيز حضور دارد شامگاه 18 شهريور ماه موفق شد در بخش «افق هاي نو» موفق حاضر شود.
نويد محمدزاده بازيگر اين فيلم که در چند روز اخير نقدهاي مثبتي درباره بازي وي در رسانه هاي خارجي منتشر شده بود جايزه بهترين بازيگري بخش «افق هاي نو» را از آن خود کرد.
او جايزه خود را به مردم ايران تقديم کرد و گفت: «من افتخار مي کنم که ايراني هستم و همچنين خوشحالم که رخشان بني اعتماد يکي از بهترين فيلمسازان تاريخ سينماي ايران در هيات داوران اين دوره از جشنواره ونيز حضور دارد.»
در ادامه مراسم جايزه بهترين کارگرداني بخش «افق هاي نو» به وحيد جليلوند براي فيلم «بدون تاريبخ بدون امضا» رسيد.
وحيد جليلوند پس از دريافت جايزه‌اش گفت: «به مردم خوب و نازنين کشورم سلام مي‌کنم و از همين‌جا دست تک‌تک آنها را مي‌بوسم. تشکر مي‌کنم از هيأت داوران، «آلبرتو باربارا» و همچنين کتايون شهابي پخش‌کننده اين فيلم و تبريک مي‌گويم به همه عوامل فيلم که شب‌ها و روزها سختي و رنج کشيدند تا ما به اين موفقيت برسيم. به نمايندگي از عوامل، اين جايزه را به علي جليلوند تهيه‌کننده اين فيلم که با مديريت، صبوري و آرامشش اين فرجام نيک را براي اين پروژه رقم زد، تقديم مي کنم»
اين کارگردان تاکيد کرد: «من در در فرهنگي بزرگ شدم که مردمانش اعتقاد قشنگي دارند و آن اين است که وقتي شما براي کسي دعا مي‌کنيد خداوند پيش از او به تو لبخند مي‌زند و پاسخ دعاهاي تو را مي‌دهد. خواهش مي‌کنم براي من دعا کنيد که پس از دريافت اين هديه بزرگ دچار نخوت و غرور نشوم و هميشه به ياد داشته باشم سينما قرار است از من انسان بهتري بسازد پيش از آن‌که فيلمساز خوبي بسازد.»

 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ