کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 17:39:44 , 1390/06/08
154  : تعداد بازديد
فردوسي‌پور ميزان درآمدش از 90 را اعلام کرد
تهيه کننده و مجري برنامه تلويزيوني 90 که برخي از او به عنوان مجري ميلياردي تلويزيون نام برده بودند دوشنبه شب با ارائه جدولي از ميزان درآمد برنامه‌اش به شفاف‌سازي در اين زمينه پرداخت و کار را تا جايي پيش برد که ميزان حقوق ماهيانه خودش را نيز اعلام کرد.

 

به گزارش مهر ورزي آنلاين، در هفته هاي اخير مطالبي در برخي رسانه‌ها منتشر شده بود که طي آن در بررسي ميزان درآمدهاي سالانه برنامه 90 به اين نتيجه رسيده بودند که عادل فردوسي پور سالي يک ميليارد تومان از اين برنامه درآمد دارد و به همين خاطر از وي به عنوان «مجري ميلياردي» تلويزيون نام برده شده بود.

 فردوسي پور که در هفته هاي ابتدايي شروع دوره جديد برنامه اش مقابل اين ابهامات سکوت کرده بود، دوشنبه شب با مطرح کردن اين موضوع که يکي از بينندگان نود خواستار شفاف سازي در مورد ميزان درآمدش شده است، با ارائه جدولي به اين ابهامات پاسخ گفت.

 تهيه کننده برنامه نود تاکيد کرد که حتي اگر برنامه اش چهار ساعت هم طول بکشد بازهم صداوسيما براي او 120 دقيقه برنامه لحاظ مي کند که بابت اين زمان هم هر دقيقه 62 هزار تومان دريافت مي کند. او تاکيد کرد که در سال گذشته 37 برنامه داشته اند که در مجموع مي‌شود مبلغي حدود 261 ميليون تومان.

 مجري نود در ادامه شفاف سازي اش از ميزان درآمدهاي اين برنامه جدولي از پرداختي ها و هزينه هايي که براي تهيه آن صورت مي گيرد ارائه و تاکيد کرد که خودش هم از اين برنامه ماهيانه يک ميليون و 500 هزار تومان درآمد دارد و همه عواملش تنها به خاطر مردم و ارائه يک برنامه خوب با اين شرايط کار مي کنند.

 عادل فردوسي پور در مورد نظرسنجي و پيامک هايي که براي برنامه نود مي آيد نيز توضيح داد و تاکيد کرد که از اين منبع هيچ درآمدي به او و عوامل برنامه اش تعلق نمي گيرد.

 برنامه دوشنبه شب نود طبق روال گذشته به بررسي رقابتهاي فوتبال ليگ برتر باشگاه هاي کشور اختصاص داشت و جواد کاظميان بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس در بخش گفتگوي ويژه اين برنامه شرکت کرد و به سوالات فردوسي پور پاسخ داد. گزارشي از وضعيت رضا چاچا ليدر قديمي فوتبال ايران و خوزستان که سابقه حضور در تيم ملي ايران را نيز دارد و پخش آيتمي در مورد مرحوم ناصر ميرزايي پيشکسوت فوتبال لرستان از ديگر بخش هاي برنامه نود بود
منبع: مهر


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ