کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 10:46:48 , 1390/06/08
189  : تعداد بازديد
39 فیلم ویژه عید فطر روی آنتن می‌رود
شبکه‌های مختلف تلویزیون از فردا چهارشنبه نهم شهریورماه تا پایان تعطیلات عید فطر 39 فیلم سینمایی و تلویزیونی روی آنتن می‌فرستند.

 

به گزارش مهرورزي آنلاين ، تلويزيون در روزهاي پاياني هفته مصادف با تعطيلات عيد سعيد فطر 39 فيلم به روي آنتن مي‌فرستد که از اين تعداد آثاري از کشورهاي فرانسه، امريکا، انگليس، ايتاليا، روسيه، استراليا، سوئد، هنگ کنگ، ژاپن، نروژ، چين و ايران پخش مي‌شود.

اين هفته شبکه سوم با 13 فيلم رتبه اول تعداد آثار را به خود اختصاص داده است و شبکه چهار و شما نيز هر کدام سه فيلم پخش مي‌کنند که از مجموع آثار 16 فيلم ايراني هستند.

در حالي که زماني تلويزيون به جاي خريد تعداد بسياري آثار خارجي و يا ساخت انبوه تله فيلم، فيلم‌هاي سينمايي ايران را خريداري و پخش مي‌کرد اکنون اين اتفاق به ندرت رخ مي‌دهد. آخرين بار پخش فيلم سينمايي "کنعان" به کارگرداني ماني حقيقي نيز به دليل جرح و تعديل‌هايي که در اثر صورت گرفته بود، با اعتراض سازنده مواجه شد.

فيلم سينمايي تحسين شده "طلا و مس" ساخته همايون اسعديان نيز اين هفته براي نخستين بار از رسانه ملي پخش خواهد شد که همچنين بهروز شعيبي بازيگر اين اثر،  تجربه تازه‌اي از کارگرداني خود در عرصه  تله فيلم را اين هفته در نوبت پخش دارد.

حسين تبريزي کارگردان فعال در ساخت فيلم‌هاي تلويزيوني که نخستين تجربه کارگرداني سريال او "تا رهايي" هنوز به روي آنتن نرفته است، اين هفته "دربست تا بهشت" را آماده پخش دارد و رامين راستاد بازيگر پرکار نيز اين هفته در دو اثر از فيلم‌هاي آخر هفته حاضر شده است. نقش آفريني امير جعفري در يک تله فيلم همراه با همسرش ريما رامين‌فر از ديگر نکات جالب فيلم‌هاي اين هفته است.

فيلم سينمايي “آغاز سحر" سه شنبه هشت شهريور ساعت 16 ازشبکـه يک سيما پخش مي‌شود. اين فيلم درباره دومجرم سابقه دار به نام ادرين و ورنر است که هر کدام مهارت زيادي درتيراندازي دارند. اين دو از سوي مردي به نام رادمن که براي مافيايکشور مجارستان کارمي‌کند، استخدام مي‌شوند تا در بوداپست ماموريتي ويژه انجام دهند.ريچارد بري و سيد تاکموي در فيلم سينمايي “آغـازسحـر” ساخته الکساندر آرکادي محصولمشترک سال 2002 فرانسه و آمريکا ايفاي نقش کرده‌اند.

فيلم سينمايي “سه شنبه” به کارگرداني ساشا بنت، محصول سال 2008 کشورانگليسچهارشنبه نهم شهريورماه ساعت 16 ازشبکه يک سيما روي آنتن مي‌رود. “سه شنبه” با بازي فليپ گلنيسترو جان سيم داستان سرقت از يک بانک در يک روز مشخص (سه شنبه) توسط سهگروه دزد مختلف شامل چهار مرد که به کابوي معروفند، دو تحويلدار بانک و مردي به نام و معروف که نقشه‌هاي آن‌ها به علت دزدي در روزسه شنبه که بين آنها مشترک است، درستاز کار در نمي‌آيد. اين فيلم صبح جمعه 11 شهريور ساعت 9 صبح بازپخش مي‌شود.

فيلم تلويزيوني “آخرين روز ماه” به کارگرداني منوچهرهادي و تهيه کنندگي مهدي گليزاده 15 دقيقه بامداد روز پنجشنبه 10 شهريورماه از شبکه يک سيما پخش مي‌شود. اينفيلم درباره بهروز مردي کلاش است و يک باره دچار حادثه عجيب وغريبي مي‌شود. اوپيوسته در زمان حال گرفتاراست. او از پدر زنش 50ميليون تومان پول مي‌خواهد تاطلب خود را به طلبکاران بپردازد. اميرجعفري، ريما رامين فر و شهره سلطاني درفيلم تلويزيوني “آخرين روزماه” به ايفاي نقش پرداخته‌اند.

فيلم تلويزيوني “کودک و روباه “ به کارگرداني لوک جيک  پنجشنبه 10 شهريور  ساعت10:30 از شبکه يک سيما پخش مي‌شود. "کودک و روباه" در يکي از روستاهاي شمال فرانسه مي‌گذرد که کودکي هنگام بازگشت از مدرسه به يک روباه برمي‌خورد. روباه مي‌گريزد،اما کودک در صدد برمي‌آيد تا با او دوست شود.

فيلم تلويزيوني “ که به ترديد مي گذرد” به کارگرداني فربد شکرايي و تهيه کنندگي عليرضا خطيبي، پنجشنبه 10شهريور ساعت  16 از شبکه يک سيما روي آنتن مي‌‌رود. "که به ترديد مي‌گذرد" درباره مسعود  مردي 65 سالهاست که به بيماري آلزايمردچارشده است. درکناراين بيماري که مشکلات زيادي را براي او به ارمغان آورد، دچارنوعي اختلالات خوابي نيزشده است و او به طورمرتب دختربچه کوچکي را در خواب مي بيند که قصه گفتن حرفي به او دارد.محسن قاضي مرادي و مهوش افشارپناه درفيلم تلويزيوني “ که به ترديد مي گذرد" نقش آفريني کرده‌اند.

فيلم سينمايي “طلا و مس” پنجشنبه 10 شهريورماه ساعت 22 ازشبکه يک سيما روي آنتنمي‌رود. اين فيلم روايتي از زندگي سيدرضا طلبه‌اي است که به تازگي همراه خانواده‌اشبه تهران آمده تا تحصيلاتش را تکميل کند.او متوجه مي‌شود که همسرش به بيماري خاصي مبتلا شده است و مجبورمي شود براي تامين هزينه‌هاي درمان او، هم کارهاي مربوط به خانه داري و بچه داري را به عهده بگيرد و هم با بافت قالي ناتمام را را ادامه دهد. بهروزشعيبي، نگارجواهريان، سحردولتشاهي، رضا رادمنش و جواد عزتي در اين فيلم بهکارگرداني همايون اسعديان و تهيه کنندگي منوچهرمحمدي به ايفاي نقش پرداختند.

فيلم سينمايي “نبرد واترلو” ساخته سرگئي بوندارچوک جمعه 11شهريورماه ساعت 1بامداد از شبکه يک سيما روي آنتن مي‌رود. اين فيلم، شرح نبرد واترلواست که طي آن،نيروهاي ناپلئون درمقابل نيروهاي انگليسي، در محلي به همين نام شکست خوردند.داستان، از زمان آزاد شدن ناپلئون از زندان و به دست گرفتن قدرت در فرانسه آغازمي‌شود و سپس به نبرد معروف واترلو مي‌رسد. فيلم سينمايي “نبرد واترلو” با بازي بازيگراني چون اداستگر، اورسون ولزو و کريگ محصول مشترک ايتاليا و روسيه سال 1970است.

فيلم تلويزيوني “جايي براي بودن” جمعه 11 شهريور ساعت 16 از شبکه يک سيما رويآنتن مي‌رود. اين فيلم قصه زني را روايت مي‌کند که در گذشته در زمان جنگ تحميلي پزشک بوده و با همسرو تنها پسرش در تهران زندگي مي‌کرده است. همسرش در زمان بمباران‌ها و جنگ تمايل به خروج ازايران را داشته،اما او راضي به اين امرنبوده است. يک روزخانم دکتر ماهرخ به محل کارخود مي‌رود. همسرش کودک دوساله را برداشته و قصدخروج و فرار از ايران مي‌کند. ژاله صامتي، رامين راستاد و ليلا باستاني در“ جاييبراي بودن” به کارگرداني  بهروز شعيبي و تهيه کنندگي پژمان لشگري‌پور بازيکرده‌اند.

فيلم سينمايي“دست‌ها بالا” به کارگرداني فريدون حسن پور سه شنبه 8 شهريورماه ساعت 14:30 در قالب برنامه “سينما مهتاب" از شبکه دو سيما پخش مي‌شود. در اين فيلم تعدادي پسربچه باشيطنت‌هاي خود، بزرگترها را اذيت کرده ولي به خاطر بروز حادثه‌اي متوجه مي‌شوندکه...

فيلم سينمايي “غلط انداز” چهارشنبه 9شهريورماه ساعت 17:30 از شبکه دو سيما پخش مي‌شود. درخلاصه داستان فيلم آمده: آتش اشک ريز جواني است که در محدوده جنوب شهرتهران به همراه عمه پيرش اق بي بي که از بچگي به خاطر نداشتن فرزند او را بزرگ کرده زندگي مي‌کند.

او به دليل فراهم کردن جهيزيه براي خواهر زاده‌اش مجبور به کشيدن چک شده است، اما توان پرداخت آخرين چک را ندارد و به هرکس که مي‌تواند رو مي‌زند، ولي فايده‌اي ندارد. رامين راستاد، اميرحسين صديق، شهرام عبدلي، صبا کمالي و حليمه سعيدي در “غلط انداز" به کارگرداني و تهيه کنندگي محمدتقي راوندي ايفاي نقش کرده‌اند.

فيلم سينمايي “بي قيد و شرط” 30 دقيقه بامداد روزپنجشنبه 10شهريورماه به کارگرداني اسکات هيکس و تهيه کنندگي سرجيو آگوئرو، محصول 2007 استراليا و آمريکا روي آنتن شبکه دو سيما مي‌رود. اين فيلم درباره زندگي يک سرآشپز زن است، او در يک رستوران بزرگ مشغول به کاراست و ازاين طريق امرارمعاش مي کند. او درکارش موفق و صاحب سبک و روش خاصي است درهمين شرايط مطلع مي‌شود که خواهرش در يک تصادف کشته شده و او مجبور مي‌شود خواهرزاده خود را از اين پس نگه دارد.

فيلم سينمايي“آفتاب پرست حمله مي‌کند” به کارگرداني هنريگ جرسونو تهيه کنندگيچريستر اِبراهامسن، پنجشنبه 10 شهريورماه ساعت 17:30 ازشبکه دو سيما روي آنتن مي‌رود. داستان فيلم درباره ماجراهاي ميان رئيس پليس شهري کوچک با تبهکاري سابقه‌داراست. فيلم سينمايي” آفتاب پرست حمله مي کند” با بازي ماتيلدا گراهن محصول سال2008 کشور سوئد است.

فيلم سينمايي “يوگي خرسه“ جمعه 11شهريور ساعت 17:30 ازشبکه دو سيما روي آنتن مي‌رود. داستان درمورد آقاي اسميت رنجر نگهبان پارک جليإستون است، در اين پارک، يوگي و دوستش بوبو که دو خرس هستند زندگي مي‌کنند، يوگي وبوبو معمولا سبد غذاي کساني را که از پارک ديدن مي‌کنند مي‌دزدند و اسميت بارها ايندو خرس را از انجام اين عمل منع کرده است، ولي يوگي دائم درحال اختراع انواع وسايلدزدي سبد غذا است. تام کاوانا، تي جي ميلرو ناتان کردري درفيلم سينمايي “ يوگي خرسه“ به کارگرداني اريک برويگ بازي کرده‌اند.

فيلم تلويزيوني “ راه شيري” جمعه11شهريورماه ساعت 19 ازشبکه دو سيما روي آنتن مي‌رود. داستان فيلم با بازي بيتافرهي، نعمت اله اسدالهي، بهزاد خداويسي، هادي اسکندري درباره شيري است که عده‌ايمي‌خواهند آن را از چنگ مردي درآورند و با هديه دادن آن به يکي از شيوخ عرب،کاروتجارت خود را رونق بدهند. مردي معروف به پهلوان بعد از بيکار شدن از کار در يکسيرک، به وسيله شيري که ازآن سيرک به او رسيده زندگي خود را مي‌گذراند. “ راه شيري”  به کارگرداني فرزين مهدي پور و تهيه کنندگي مجتبي شاهسوند ازتوليدات سال 89 مرکزسيما فيلم است.

فيلم تلويزيوني “دربست تا بهشت” ساعت 23 جمعه 11 شهريور از شبکه دو سيما پخشمي‌شود. اين فيلم درباره عزيز جواني است که به تازگي با قرض گرفتن و پول نزول اقدامبه تهيه يک ماشين قسطي کرده است، اما هر روز بر مشکلاتش افزوده مي‌شود. مريم همسرعزيز مضاف بر اين که در آستانه فارغ شدن است با سعه صدر خود سعي دارد مشکلات اورا کم کند. مجيد ياسر، جعفر دهقان، عنايت بخشي، پرديس افکاري، پانته مهدي نيا، کاظمافرندنيا، زهره صفوي و داود اسدي درفيلم تلويزيوني “ دربست تا بهشت” به کارگرداني حسين تبريزي و تهيه کنندگي مسعود اطيابي و مهرزاد نبات چيان به ايفاي نقش پرداخته‌اند.

فيلم تلويزيوني “به رنگ باران“ به کارگرداني سيدمجيدموسوي و بهتهيه کنندگي امان‌اله پيشنماززاده سه‌شنبه هشتم شهريور ماه ساعت  20:15 از شبکه سهسيما پخش مي‌شود. درخلاصه داستان فيلم آمده: عزيزالله طلبه جواني که بعدازملبس شدنبه لباس روحانيت راهي روستاي خود براي انجام پاره‌اي کارهاي شخصي مي‌شود.اما در بدو ورود شرايط  خاصي برايش اتفاق مي‌افتد. “به رنگ باران“ با نقش آفريني حميدابراهيمي و اسماعيل خلج ساخته شده است.

فيلم تلويزيوني “دو برادر“ سه شنبه هشتم شهريورساعت 23:15 از شبکه سه سيما پخش مي‌شود. درخلاصه داستان فيلم آمده: دو برادر که يکياز آنها مسئوليت کارخانه شير پدرش را به عهده گرفته و ديگري که رحمت نام دارد،رابطه خوبي با برادرش که نصرت نام دارد ندارد. پدر آن‌ها را که در خانه سالمندانبود مي‌دزدند، خواهرزاده آنها ازخارج براي پيگيري اين جيران به ايران مي‌آيد. “دوبرادر” با نقش آفريني بهنوش بختياري و خشايار راد به کارگرداني محسن منشي زادهساخته شده است.

فيلم سينمايي “من کي هستم“ به کارگرداني بني چن، محصول سال1998 کشور هنگ کنگ با بازي جکي چان، ميشل فورد و آوه نلسون، چهارشنبه 9 شهريور ساعت9:30 ازشبکه سه سيما پخش خواهد شد. "من کي هستم" درباره يک مامور مخفي پس از سقوطاز هلي کوپتر، حافظه خود را از دست مي‌دهد. پس از مدتي تحت تعقيب گروهي ديگر قرار مي‌گيرد. بدون آنکه به ياد بياورد که دليل اين کارچيست.

فيلم سينمايي “مسابقه بزرگ“ به کارگرداني بلاک ادواردس، محصول سال 1965 کشور آمريکا با بازي توني کورتيسو ناتالي وود، چهارشنبه نهم شهريور ساعت 11:30 از شبکه سه سيما پخش خواهدشد. "مسابقه بزرگ" درباره زن جوان و زيبايي به نام مگي است که تصميم مي‌گيرد تا به عنوان اولين زن در مسابقه رانندگي که از نيويورک تا پاريس است، شرکت کند.

فيلم سينمايي “آخرين دشمن1“ چهارشنبه 9 شهريور ساعت 14:45 از شبکه سهسيما پخش مي‌شود. اين فيلم درباره استيون است که براي خاکسپاري برادرش مايکل ازچينبه لندن باز مي‌گردد و درمنزل استيون که يک زن بيمار و درکما است متوجه مي‌شود کهبرادرش درگير يک مسئله محرمانه‌اي شده است. بنديکت کومبرباچ و اناماريا ماريکو در“آخرين دشمن1” محصول سال 2008 کشورانگلستان به کارگرداني جان بي مک دونالد بازي کرده‌اند.

فيلم سينمايي “پل“ به  کارگرداني گرگ موتولا با بازي سيمون پگ ونيک فروست ، چهارشنبه 9 شهريورماه ساعت 20:15 ازشبکه سه سيما روي آنتن مي‌رود. در اين فيلم محصول 2011 کشورهاي آمريکا و انگلستان ماجراي دو دوست که براي سياحت بهغرب آمده‌اند روايت مي‌شود که آن‌ها تصميم مي‌گيرند با يک کاروان به سرتاسر سرزمين غربي سفرکنند. آن‌ها در راه سفر به يک موجود فضايي برمي‌خورند، آن‌ها در ابتدا ازديدن موجود فضايي وحشت مي‌کنند، اما رفته رفته درمي يابند که موجود فضايي که پل نامدارد، بسيارخونگرم و اجتماعي است و درکناراو به آنها خوش مي‌گذرد.

فيلم سينمايي “ووچي” به کارگرداني دونگ هون چوي چهارشنبه نهم شهريور ساعت 23:15 ازشبکهسه سيما پخش خواهد شد. درخلاصه داستان فيلم بابازي يون سئوک کيم سووجنونگ ليم آمده: براساس افسانه‌اي کهن در اثر يک اشتباه ديوهاي شرارت ازبند رها شده به شکل انسان بهزمين مي‌آيند. نگهبان آنها با نواختن ني در يک روز پيش از موعد مقرر دچار اشتباه شده و چند جادوگر در پي يافتن ديوها و نابودي آن‌ها هستند.

فيلم تلويزيوني“کليد ازدواج" به کارگرداني داود موثقي وتهيه کنندگي خسرواميرصادقي پنجشنبه 10شهريورماه ساعت 11:30 ازشبکه سه سيما پخش مي‌شود. درخلاصه داستان فيلم با بازي عليرضا خمسه، نادرسليماني و فاطمه صامتي آمده: جواني براي سيزدهمين بار بهخواستگاري مي‌رود. او که از دفعات مراجعه براي خواستگاري تجربياتي اندوخته است سعي مي‌کند با رفع همه اشتباهات گذشته و فراهم کردن امکانات لازم اين بارموفقشود.

فيلم سينمايي “آخرين دشمن 2“ به کارگرداني جان بي مک دونالد، پنجشنبه10 شهريورماه ساعت 14:45 از شبکه سه سيما پخش خواهد شد. همسراستيون النور به او مي‌گويد دکتر و منشي خودکشي کرده‌اند اما استيون قبول نمي‌کند.

فيلم سينمايي “اراده قوي“ پنجشنبه10 شهريور ماه ساعت 20:15 ازشبکه سه سيما روي آنتن مي‌رود.داستان فيلم با بازي جف بريدجيس و مت ديمون درباره متي دختر تاجري است کهخبردار مي‌شود پدرش دراثرخيانت کارگرش کشته شده. او با استخدام يک کلانتر سعي مي‌کندتا چيني که قاتل پدرش است را پيدا کند و از او انتقام بگيرد."اراده قوي”محصول سال2010کشورآمريکا به کارگرداني ادهان کوان ساخته شده است.

فيلمسينمايي “اسپارتاکوس“ به کارگرداني استنلي کوبريک پنجشنبه 10 شهريورماه ساعت23:30از شبکه سه سيما پخش مي‌شود.در خلاصه داستان فيلم با بازي کرک داگلاس و لورنساليورآمده: اسپارتاکوس، برده متولد و بزرگ شده است، پس ازهفته‌ها آموزش براي مبارزه به سبک گلادياتورها، به وسيله مربي گلادياتورها به فروش مي‌رسد. اسپارتاکوس منجر به شورشبردگان ديگر عليه ظلم و ستم و برده‌داري مي‌شود. به همين ترتيب برده‌ها شهر بهشهر حرکت مي‌کنند و لشکري از برده‌هاي فراري تحت رهبري اسپارتاکوس تشکيل مي‌شود.

فيلم سينمايي “دو نخاله فراري“ جمعه 11 شهريورماه ساعت 11:15 ازشبکهسه سيما پخش مي‌شود.اين فيلم داستان وکيلي دست و پاچلفتي است کهموکلش متهم به قتل و منتظر اجراي حکم اعدام است. زماني که به ديدن او مي‌رود، زندانيان شورش مي‌کنند و موکلش بعد از زدن او، از زندان فرارمي‌کند بنابراين همه فکرمي‌کنند که اين وکيل بي دست و پا باعث فرار او شده است.پيرريچارد وريکتورلئوکس در “دونخاله فراري“ محصول سال 1978 کشور فرانسه به کارگرداني جرارد اري ايفاي نقش کرده‌اند.

فيلم سينمايي “آخرين دشمن 3“ جمعه11 شهريور ساعت 14:45 ازشبکه سه سيما پخش خواهد شد.در اين فيلم در ادامه قسمت‌هاي اول و دوم مايکل و استيون متوجه مي‌شوند واکسن‌ها حاوي يک ردياب کوچک به اندازه يک قطره خون است که نيروهاي امنيتي به صورت آزمايشي وارد خون افراد افغاني وپاکستاني کرده‌اند تا بتوانند آنها را تحتکنترل بگيرند.

فيلم سينمايي “جين اير” به کارگردانيسوزانا وايت، محصول سال 2007 انگلستان، چهارشنبه 9شهريورساعت 18 از شبکه چهارسيماپخش مي‌شود.داستان فيلم با بازي روت ويلسون و تابي استفان روايت زندگي دخترياست به نام جين اير که دوران کودکي خود را درپرورشگاه مي‎گذراند . در دوران جواني خود در همان پرورشگاه به عنوان يکي از مسئولين مشغول به کار مي‌شود تا اينکه نامه‌ايبه دست او مي‌رسد و از او براي معلم خانگي دختربچه‌اي از خانواده اشراف زاده دعوت  به عمل مي‌آيد.

فيلم سينمايي “تماس” پنجشنبه 10 شهريورساعت 18 از شبکه چهار سيما پخش مي‌شود.اين فيلم درباره الينور ارووي اخترشناسي که سال‌ها پيش پدرشرا از دست داده است و نمي‌تواند بپذيرد که بشر در کهکشان‌ها تنهاست. “تماس” به کارگرداني رابرت زمه کيس، محصول سال 1997آمريکا است.

فيلم سينمايي “نا محدود” به کارگرداني نئيل برگر، محصول سال 2011 کشورآمريکا، جمعه 11 شهريورماه ساعت 20:30 درقالب برنامه “سينما4” از شبکه چهارسيماپخش مي‌شود.داستان فيلم با بازي بردلي کوپر، آنا فراي ورابرت دنيرو درمورد يک مرد معتاد و بيکار است که ازهمسرش جدا مي‌شود و همه او را ترک مي‌کنند...

 فيلم تلويزيوني “رفيق فابريک” چهارشنبه 9 شهريورساعت 13:30 ازشبکه تهران پخش مي‌شود.داستانفيلم ازاين قراراست که شاپور و صمد دو دوست خوب و صميمي هستند که در فست فود آقاي بهرامي کار مي‌کنند. صمد در آشپزخانه مشغول است و شاپور هم غذاها را با موتور بهمشتري‌ها مي‌رساند تا اينکه…مهران غفوريان، رامين ناصر نصير، سحر زکريا، سروش صحت و سعيد پيردوست در اين فيلم به کارگرداني عليرضا نجفزاده و تهيه کنندگي ابراهيم بهادري ومحمد شايسته به ايفاي نقش پرداخته‌اند.

 فيلم تلويزيوني “کبرا 0011” به کارگرداني مهدي مظلومي و تهيه کنندگي سيد اميرپروين حسيني، چهارشنبه 9شهريور ساعت 21:45 از شبکه تهران روي آنتن مي‌رود.داستان اين فيلم با بازي مهران غفوريان درباره  ددمير و گريس است که در يک اتوبان در حال حرکت هستند که به آنها ماموريتي داده مي شود. امااين دو به محض آغازماموريت دچار مشکلاتي مي‌شوند.

فيلم سينمايي “کوچولوي خيال پرداز” 9صبح پنجشنبه 10 شهريورماه بهکارگرداني اسليک انگمارک ازشبکه تهران روي آنتن مي‌رود.اين فيلم درباره پسرکي است که او را با نام کوچولو صدا مي‌زنند. او همراه والدينش به يک خانه قديمي مي‌آيند.  پدر کوچولو مدتي است که کار ثابتي ندارد و اوضاع اقتصادي خانواده به همين خاطربه هم ريخته است و... آدريان گرونويک ، پتروساي.کريستن سن و پرنيل سورنسن در “کوچولوي خيال‌پرداز” محصول سال 2009کشور نروژ بازي کرده‌اند.“کوچولوي خيال پرداز” صبح جمعه ساعت 9 صبح بازپخش مي‌شود.

 فيلم سينمايي “ آقا و خانم شگفت انگيز” به کارگرداني وينسنت کک، محصول سال2011 کشورهاي هنگ کنگ و چين، پنجشنبه 10شهريورساعت 13:30 ازشبکه تهران روي آنتن مي‌رود. داستان فيلم با بازي لوئيس کوو، ساندرا نگي کوان يو، چپمن تو و ون زانگدرباره زوجي است که هر دو قدرت بسيار زياد و فوق طبيعي دارند و با استفاده از اين نيرو به افراد ستمديده کمک مي‌کنند تا اينکه...

 فيلم سينمايي “جايي در قلب من” به کارگرداني رابرت بنتون، محصول سال 1984آمريکا، جمعه 11شهريور ساعت 13:30 از شبکه تهران روي آنتن مي‌رود.داستان فيلم بابازي سافي فيلد، ليندسي کروس و اد يوس ازاين قراراست که رويس اسپالدينگ، کلانتر قصد دارد يک پسربچه سياه پوست را ازروي ريل راه آهن دور کند که پسربچه به طوراتفاقي به سوي رويس شليک مي‌کند و جراحت منجر به مرگ رويس مي‌شود.

فيلم تلويزيوني “ايکي سلطان“ به کارگرداني باقر پيران و تهيه کنندگي فرزين صالحي چهارشنبه 9 شهريورماه ساعت 23:30 ازشبکه شما پخش مي‌شود.اين فيلم درباره زن ومردي است که با يکديگر اختلاف بسياري دارند و نام هر دوي آن‌ها سلطان است و هيچ کدام حاضر نيستند اسم خود را تغيير دهند تا اينکه يک روز به دليل مسئله‌اي براي آقا سلطان مشکلي پيش مي‌آيد. هاشم چاوشي، فاطمه شکري و عليرضا تاج شهرستاني از بازيگران اصلي اين فيلم تلويزيوني محصول صدا و سيماي مرکز آذربايجان غربي هستند.

فيلم تلويزيوني “بازگشت شيرين” به کارگرداني مهدي مظلومي و تهيه کنندگي حسن روستايي پنجشنبه 10 شهريورساعت 23:45 از شبکه شما پخش مي‎شود.اين فيلم با بازي اميرحسين رستمي درباره خانواده پسر جواني است که از ياسوج به تهران مهاجرت کرده اما با گذشت چهار سال هنوز به شرايط تهران خو نگرفته بودند تا اينکه...

فيلم تلويزيوني “به دام افتاده” جمعه11شهريور ساعت 13:30 از شبکه شما پخش مي‌شود.درخلاصه داستان فيلم آمده: برات اصلاني به همراه برادر زنش ناصر مغازه و نيز يک ماشين سيار به کارکليدسازي و نصب دزدگير سيستم‌هاي امنيتي مشغولند. برات در زندان است به واسطه يادآوري خاطراتش مشخص مي‌شود که يکي ازمشتريان وانمود کرده که بيمار است و از تبعات بيماريش فراموشي است وخانواده‌اش ازبيماري اوسوء استفاده مي‌کنند.مجيد ياسر، عباس جمشيدي وبهارذوالفقاري در “به دام افتاده” به کارگرداني سعيد کاشفي و تهيهکنندگي سعيد مرادي بازي کرده‌اند./مهر
 


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ