کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 10:24:54 , 1390/06/08
95  : تعداد بازديد
سردار وحیدی:
کاوشگر 5 تا پایان شهریور پرتاب می شود
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اعلام خبر پرتاب کاوشگر 5 تا پایان شهریور گفت: گسترش روزافزون دستاوردهای صنعت دفاعی نشان می دهد دوران شکوفایی در این صنعت آغاز شده است.

 

به گزارش مهرورزي آنلاين ، سردار احمد وحيدي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در خصوص پيشرفتهاي صنعت دفاعي گفت: وزارت دفاع در سال جاري فعاليتهاي بسياري انجام داده است که در نمايشگاه اخير صنعت دفاعي با حضور رئيس جمهور به نمايش گذاشته شد.

وي با بيان اينکه اين عملکرد متعلق به طيف وسيعي از صنعتگران، پژوهشگران، محققين و مديران کارآمد است که توانسته اند محصولات بسيار ارزشمندي را بسازند و در اختيار نيروهاي مسلح قرار دهند، گفت: توليد اين محصولات نشانه قدرت خودباوري و ايمان عميق پژوهشگران صنعت دفاعي است.
 
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح به دستاوردهاي اخير دفاعي نيز اشاره کرد و افزود: موشک صاعقه  که چندي قبل با حضور رئيس جمهور افتتاح شد يک موشک کروز برد بلند است. همچنين اژدر نيز يک سلاح بسيار ارزشمند دريايي است که البته اين دستاوردها تنها مربوط به سال گذشته است.
 
وحيدي تاکيد کرد: اين دستاوردها نشان مي دهد که صنعت دفاعي با دوران شکوفايي خود مواجه است که مي تواند هر سال با ارائه محصولات جديد و مهم خود را عرضه کند و لذا ارزيابي من از عملکرد صنعت دفاعي بسيار خوب است.
 
وي در خصوص زمان پرتاب کاوشگر 5 گفت: اميدواريم با لطف خداوند کاوشگر پنج که از دستاوردهاي مهم فضايي است تا پايان شهريور ماه پرتاب شود که اين امر نقش مهمي در توسعه دستاوردهاي دفاعي کشور دارد.
 
وزير دفاع در پايان افزود: محصولات دفاعي و دستاوردهاي ديگري در حوزه‌هاي متنوع در دست توليد است که به محض رسيدن به نقطه نهايي به اطلاع مردم خواهد رسيد./مهر
 


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ