کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 10:04:19 , 1390/06/08
90  : تعداد بازديد
سوژه ویژه ابتدای برنامه ۹۰ چه بود؟
تصمیم عجیب محسن قهرمانی در اعلام برگزاری بازی ملوان و ذوب‌آهن سوژه ویژه ابتدای برنامه ۹۰ این هفته بود.

 

به گزارش مهرورزي آنلاين ، در شروع برنامه ?? اين هفته‌، فردوسي‌پور بررسي بازي‌هاي ليگ را از بازي ملوان و ذوب‌آهن شروع کرد. اين بازي جنجالي هم مثل هفته قبل‌، نظارت بازي‌اش بر عهده رضا غياثي بود.

او که هفته قبل در ?? بايد به اين اتهام که از داور جوان مسابقه خواسته بود تا طالب‌لو را اخراج کند، اين بار بايد به اين سئوال پاسخ مي‌داد که چرا داور مسابقه در شرايطي که زمين پر از آب است‌، بازي را ادامه داده؟ غياثي اين بار هم تاکيد کرد نقشي در تصميم داور نداشته و خود داور يعني محسن قهرماني اين تصميم را گرفته. البته دقايقي بعد خودش گفت که از طريق هواشناسي شنيده بوده که اين باران‌ها پراکنده است و بعد از ?? دقيقه باران قطع شده.

او مي‌گفت تصاويري که فردوسي‌پور آنها را با آهنگ همينه پخش مي‌کرد در همان ?? دقيقه نخست بودند‌. نکته‌اي که البته در طول مسابقه انگار شرايطي ديگر داشته. در کارشناسي داوري بازي وقتي در دقيقه ??، قهرماني يک پرتاب اوت دستي را آفسايد اعلام کرد‌، فردوسي‌پور گفت حتماً به خاطر بارش شديد باران بوده است.

قهرماني داوري است که اگرچه ديگر حضوري پررنگ در ميان داوران ليست اليت ايران ندارد اما گزينه اول کميته داوران براي قضاوت داربي لقب گرفته و به احتمال فراوان اوست که در هفته هفتم‌، سوت آغاز بازي دو تيم پرطرفدار پايتخت را خواهد زد.


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ