کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 18:57:50 , 1390/06/07
226  : تعداد بازديد
نصيرزاده:
محدوديت سني براي مربيان بدون تصويب هيئت رئيسه اعتبار ندارد
كارشناس مسائل مديريتي فوتبال گفت: تعيين محدوديت سني براي مربيان بدون تصويب هيئت رئيسه فدراسيون اعتبار ندارد.

 

به گزارش مهر ورزي آنلاين، هوشنگ نصيرزاده اظهار داشت: در دنياي مدرن فوتبال هيچ باشگاهي حق ندارد بدون كسب اجازه و تائيد كميته فني يك فدراسيون مربي‌اي از كشور ديگر استخدام كند، اما در ايران باشگاه‌ها به طور مستقيم با هر مربي و با هر سبك مربيگري قرارداد امضا مي‌كنند.

وي ادامه داد: اين مربيان سپس بازيكناني به تيم ملي تحويل مي‌دهند كه هر كدام با يك سبك از يك كشور آشنايي پيدا كرده و اين مشكلي است كه كميته فني فدراسيون بايد به آن توجه كنند. اكنون در فوتبال ايران سبك‌هاي آلماني، برزيلي،‌كرواسي و پرتغالي ديده مي‌شود.

اين كارشناس با اشاره به قانون ممنوعيت مربيگري براي افراد بيش از 65 سال در فوتبال ايران گفت: محدوديت سني مصوب كميته آموزش فدراسيون طبق ماده 53 اساسنامه فدراسيون زماني اعتبار دارد كه به تصويب هيئت رئيسه فدراسيون فوتبال رسيد باشد. تمام برنامه‌ريزي‌ها و تطبيق استانداردهاي جهاني بايد به هيئت رئيسه پيشنهاد شود. اين موضوع در مورد تمامي كميته‌هاي ديگر فدراسيون صراحت دارد.

نصيرزاده افزود: كميته‌اي نمي‌تواند بدون تصويب هيئت رئيسه تصميمات خود را رسانه‌اي و به معرض نمايش افكار عمومي بگذارد. از طرف ديگر تصميم‌گيري در رابطه با ورود و استخدام يا عدم اجازه قرارداد با دروازه‌بان خارجي و مربيان فقط در محدوده وظايف كميته فني و توسعه‌اي فدراسيون است.

وي تاكيد كرد:‌ اساسنامه‌نويسان كميته انتقالي فدراسيون به اشتباه بخشي از وظايف كميته فني را به كميته آموزش فدارسيون منتقل كردند


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ