کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 17:23:42 , 1390/11/08
198  : تعداد بازديد
عزت الله انتظامی/
هنرمندان پیشکسوت نباید دغدغه دارو و درمان داشته باشند
عزت الله انتظامی تصریح کرد: اگر این صندوق تشکیل شود بخش زیادی از مشکلات هنرمندان حل می‌شود در غیر این صورت برای تامین هزینه درمان هر یک از هنرمندان دچار مشکل خواهیم بود.

 

عزت الله انتظامي با تاکيد بر ضرورت نهادينه شدن کمک‌رساني به هنرمندان بيمار گفت:‌ هنرمندان پيشکسوت که سال‌ها عمر و جواني شان را براي فرهنگ و هنر اين مملکت صرف کرده‌اند، نبايد در سن بالا دغدغه نان‌، دارو و درمان داشته باشند.

اين هنرمند با سابقه تئاتر و سينما در گفت وگو با ايسنا، با بيان اين مطلب ادامه داد: هنرمندان تا زمانيکه جوان و سرپا هستند کمتر دچار مشکل هستند اما متاسفانه وقتي پا به سن مي‌گذارند، کم کم فراموش مي‌شوند در حاليه در سنين بالا بايد بيشتر مورد توجه و حمايت باشند.

آقاي بازيگر پيشنهاد کرد: با حمايت دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي بخشي در يکي از بيمارستان‌هاي خصوصي به درمان هنرمندان پيشکسوت‌، بيمار و از کار افتاده اختصاص داده شود.

رئيس هيات مديره خانه تئاتر با اشاره به برگزاري جلسه‌اي مشترک با مدير عامل خانه هنرمندان ايران و خانه تئاتر براي تشکيل صندوق حمايت از هنرمندان بيمار و از کار افتاده توضيح داد: در اين جلسه طرحي براي تشکيل اين صندوق مطرح شد که براساس آن صندوقي در خانه هنرمندان تشکيل شود که ماهانه بودجه‌اي براي کمک به هنرمندان بيمار در آن واريز شود و قرار شد آقاي سرسنگي طرح تشکيل اين صندوق را در شهرداري تهران پيگيري کند.

عزت الله انتظامي تصريح کرد: اگر اين صندوق تشکيل شود بخش زيادي از مشکلات هنرمندان حل مي‌شود در غير اين صورت براي تامين هزينه درمان هر يک از هنرمندان دچار مشکل خواهيم بود.

وي در عين حال از همکاري معاون هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي براي حمايت از چند هنرمند تئاتر تقدير کرد و گفت:‌ آقاي شاه‌آبادي و آقاي عظيمي مشاور ايشان درخواست ما را براي انجام حمايت‌هاي ماهانه از هشت هنرمند تئاتر پذيرفته‌اند که اميدواريم ديگر هنرمنداني که دچار بيماري هستند يا از کار افتاده شده‌اند نيز از حمايت‌هاي لازم برخوردار شوند.


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ