کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 18:05:57 , 1390/06/07
110  : تعداد بازديد
مرد اول وام مسکن را بشناسید
در حالی من و شما برای دریافت وام بانکی باید به این و آن التماس کنیم که در جدیدترین شگرد، فردی با همکاری عوامل شعبه یکی از بانکهای خصوصی کشور موفق شده است 47 فقره وام مسکن به مبلغ بیش از 80 میلیارد ریال دریافت کند.

 

به گزارش  مهر ورزي آنلاين، ، شعبه يک بانک خصوصي در تهران اثبات کرده است که مي توان عنواني نظير "وام‌خوار" را در ادبيات اقتصادي کشورمان گنجاند، چراکه اين شعبه بانکي در سالهاي 85 و 86 به فردي به نام "ک – ش" 47 فقره وام مسکن اعطا کرده که بر روي 30 فقره از آنها، وام ديگري به صورت مازاد اختصاص يافته است.

بررسي ليست مستند 47 فقره وام مسکن اين فرد نشان مي دهد که مجموع ارزش اين وامها به بيش از 80 ميليارد ريال رسيده است، ضمن اينکه بانک مرکزي با محوريت بخش نظارت خود مي تواند با بررسي اطلاعات اين فرد که خبرگزاري مهر آمادگي همه نوع همکاري را در اين باره دارد، به جزئيات بيشتري از پشت پرده اخذ اين نوع وامهاي بانکي دست يابد.

شعبه اي که اينگونه دست و دلبازانه وام اعطا کرده، يکي از اولين شعب بانکداري خصوصي در ايران است. وامهاي اعطايي اين بانک خصوصي به "ک - ش" در ازاي در رهن گرفتن تعدادي پلاک ثبتي انجام شده است. اين فرد بيشتر وامها را به صفت حقيقي دريافت کرده و برخي از آنها نيز به نام يک شرکت به مديرعاملي وي اعطا شده است.

ليست 47 فقره وام مسکن اين فرد دريافتي از يکي از بانکهاي خصوصي کشور به شرح ذيل است:

01.jpg

 

02.jpg

البته بايد توجه داشت که اين فرد موفق شده است تنها در دو سال حداقل 9 فقره وام در مجموع به مبلغ 50 ميليارد ريال از اين بانک خصوصي دريافت کند که شش فقره از اين وامها - در مجموع به مبلغ 30 ميليارد ريال- را "يک‌روزه" اخذ کرده است و اين هم در نظام بانکي ايران رکورد کم نظيري محسوب مي‌شود.

در همين حال، گزارش مهر حاکي از آن است که اين فرد در بازپرداخت وامها نيز مشتري خوبي نبوده و با بدهي کلان معوق بانکي مواجه است. به اذعان دست اندرکاران اين بانک خصوصي، ترتيب وامهايي که "ک – ش" موفق به دريافت آنها شده است، معمول نيست.

خبرگزاري مهر به زودي جزئيات بيشتري از پشت پرده مرد وام مسکن ايران منتشر خواهد کرد. منبع: مهر


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ