کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 14:24:41 , 1390/06/07
91  : تعداد بازديد
توليد روآ متوقف می شود
سقف توليد روآ - ارزان‌ترين محصول ايران خودرو - احتمالا تا پايان شهريور ماه كامل خواهد شد و توليد اين خودرو بعد از رسيدن به سقف توليد متوقف مي‌شود.

 
به گزارش مهرورزي آنلاين، رئيس پليس راهور ناجا روز گذشته با تاكيد بر اين‌كه 31شهريور ماه پايان مهلت توليد روآ است، گفته بود كه ايران خودرو تعهد كرده از اول مهر ماه توليد اين خودرو را متوقف كند و شركت‌هاي حمل و نقل عمومي كه اقدام به واگذاري اين خودرو به ديگران كرده‌اند هم بايد پيش‌بيني‌هاي لازم را در نظر مي‌گرفتند.

در اين رابطه كيوان وزيري - مدير نظارت بر اجراي استانداردهاي ايران خودرو گفت: توليد پژو روآ طبق برنامه اين شركت قرار بود از ابتداي امسال متوقف شود، اما با توجه به درخواست ستاد حمل و نقل و سوخت مبني بر توليد 20هزار دستگاه روآ در سال 1390براي تسريع در روند جايگزين كردن خودروهاي فرسوده، ما توليد اين خودرو را براي همين تعداد برنامه‌ريزي كرديم و درحال حاضر به سقف مورد درخواست ستاد حمل و نقل سوخت كشور نزديك شده‌ايم.

وي تاكيد كرد:‌ احتمال اين وجود دارد كه با توجه به تكميل شدن ظرفيت توليد روآ در شهريور ماه، قبل از پايان اين ماه توليد اين خودرو در ايران خودرو متوقف شود.
/ايسنا

 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ