کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 17:09:52 , 1390/12/21
174  : تعداد بازديد
مدیر عامل موزه خبر داد
بخش ویژه اصغر فرهادی در موزه سینما
پس از اعلام رسمی اصغر فرهادی مبنی بر اهدای جوایزش، مدیر عامل موزه سینما از اختصاص بخش ویژه ای از این موزه به فرهادی خبر داد.

  مديرعامل موزه سينما در با اشاره به اين موضوع گفت:" آقاي فرهادي قبل از جايزه اسكار قرار بود جوايزشان را به موزه بسپارند كه درگير كار جديدشان شدند و اين موضوع به عقب افتاد. در تالار بين‌المللي و جوايز، بخش ويژه‌اي براي جوايز و يادگاري‌هاي اصغر فرهادي درست مي‌كنيم و در سال آينده آنرا به غرفه‌اي در شان ايشان انتقال خواهيم داد. موجوديت موزه سينما به يادگاري‌ها و جوايز بچه‌هاي سينما بستگي دارد كه اگر نباشد موزه موجوديتي ندارد و اين موزه به بچه‌هاي سينما تعلق دارد. در دوره‌اي جايزه نخل طلاي كن كه توسط عباس كيارستمي گرفته شده معتبرترين جايزه موزه بود‌ و بخش ويژه‌اي را به اين جايزه اختصاص داديم كه الان نيز بخش ويژه‌تري را به جايزه اسكار اصغرفرهادي مي‌دهيم."
مديرعامل موزه سينما با بيان اينكه برنامه بازچيني موزه را در دستور كار دارد افزود:‌" اين چينش متعلق به 10‌-12 سال پيش است و وسايل طي اين مدت هر روز كامل‌تر شده به طوري كه تا چهار برابر بيشتر شده است و در بازچيني مجددي يادگاري‌ها‌، جوايز و تجهيزات‌ متناسب با تالارهاي جديد چيده خواهد شد."

 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ