کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 16:49:09 , 1390/06/06
102  : تعداد بازديد
ساختمان وزارت رفاه به حراج گذاشته شد/ 120 میلیارد تومان؛ قیمت اولیه
ساختمان وزارت رفاه و تامین اجتماعی سابق نخستین ساختمانی نام گرفت که در جریان ادغام وزارتخانه‌ها به مزایده گذاشته شده است.

 

به گزارش مهرورزي انلاين،  اين روزها اخبار متعددي از ادغام وزارتخانه‌ها و وضعيت کارمندان آنها به گوش مي‌رسد که دامنه آن، از معارفه معاون رفاه و تامين اجتماعي وزارت تعاون، کار و رفاه در سکوت رسانه‌اي و انتقال کارمندان وزارت رفاه سابق به ساختمان مرکزي وزارت کار سابق در خيابان آزادي کشيده شده است.

اين اخبار در حالي هر روز با مجموعه تحولات انجام شده در 3 وزارتخانه سابق ‌داغ‌تر مي‌شود که از امروز يکشنبه ساختمان وزارت رفاه و تامين اجتماعي در خيابان وليعصر نرسيده به ميدان ونک به مزايده گذاشته شده است. اين ساختمان شيک و نقره رنگ وزارت رفاه سابق از سوي شرکت سرمايه‌گذاري تامين اجتماعي به حراج رفته است.

خبرگزاري مهر در اين باره نوشت:  قيمت پايه اين ملک 1200 ميليارد ريال تعيين شده، ضمن اينکه زيربناي اين ملک 16 هزار و 262 مترمربع در قالب 5 طبقه و 3 طبقه پارکينگ مجزا است. ساختمان وزارت رفاه داراي 50 خط تلفن است و 143 متر فضاي تجاري مفيد دارد. در واقع، بناي مفيد اين ملک 7 هزار و 436 متر مربع است.

اطلاعات دريافتي نشان مي دهد که امروز يک درخواست به شرکت سرمايه‌گذاري تامين اجتماعي براي شرکت در مزايده ارجاع شده است.


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ