کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 16:34:17 , 1390/06/06
276  : تعداد بازديد
احتمالا دوشنبه معرفی می‌شوند/
آخرین گمانه‌زنی در مورد هیئت مدیره سرخابی
در حالی که کنفدراسیون فوتبال آسیا 11 شهریورماه را به عنوان آخرین مهلت برای معرفی اعضای هیئت مدیره باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اعلام کرده است، آخرین گمانه‌زنی‌ها در مورد نفرات حاضر در این هیئت‌ها اعلام شد.

 

به گزارش مهرورزي آنلاين،  دو باشگاه پرطرفدار تهران در سالهاي اخير بيشتر از آنکه با تفکرات جمعي و تصميمات اعضاي هيئت مديره هدايت و اداره شوند، با سرپرست موقت به فعاليت شان ادامه داده اند و ليگ يازدهم را در شرايطي آغاز کردند که حبيب کاشاني به عنوان سرپرست پرسپوليس و علي فتح الله زاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال، اين دو تيم را آماده حضور در ليگ کردند.

با اين حال به دنبال تاکيد کنفدراسيون فوتبال آسيا مبني بر حرفه اي‌شدن ساختار باشگاه هايي که قصد حضور در رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا را دارند، سازمان ليگ برتر به اين دو باشگاه هشدار داد تا قبل از اينکه اين کنفدراسيون تصميم جديدي براي محروميت آنها در نظر بگيرد، اعضاي هيئت مديره شان را مشخص و معرفي کنند.

وزارت ورزش و جوانان که مالک اصلي اين دو باشگاه محسوب مي شود پس از سامان يافتن نسبي در انديشه معرفي اعضاي هيئت مديره باشگاه استقلال و پرسپوليس قبل از پايان مهلت تعيين شده است تا با مشخص شدن چارت اين دو باشگاه، اعضاي هيئت مديره نسبت به انتخاب مديرعامل آينده اقدام کنند.

در اين مورد گفته مي شود که تغييرات در باشگاه پرسپوليس بيشتر و غافلگير کننده تر از استقلال خواهد بود. در مجموعه هيئت مديره استقلال تاکنون از گزينه هايي چون علي فتح الله زاده، اميدوار رضايي، علي انصاري و احمد رسولي نژاد نام برده مي شود. اين در حالي است که گزينه هاي حضور در هيئت مديره پرسپوليس نيز قابل پيش بيني هستند.

از حسين هدايتي، مجيد فرخزادي ، علي پروين و محمدحسين نژاد فلاح به عنوان گزينه هاي حضور در هيئت مديره باشگاه پرسپوليس نام برده مي شود که البته نام يک مدير فوتبالي ديگر نيز برده مي شود که قرار است به عنوان مديرعامل جديد باشگاه فعاليتش را آغاز کند. البته اين اتفاق هنوز قطعي نيست و از سوي مسئولان وزارت ورزش در حال بررسي است. با اين حال خبر غافلگيرکننده در باشگاه پرسپوليس منتشر خواهد شد و اوضاع اين باشگاه را دگرگون خواهد کرد.


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ