کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 13:07:16 , 1390/06/06
86  : تعداد بازديد
مواضع هاشمی در انتخابات 88 کتاب شد
کتاب «تحلیلی بر مواضع هاشمی رفسنجانی در انتخابات دهم ریاست جمهوری» از سوی مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شد.

  انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامي کتاب «تحليلي بر مواضع هاشمي رفسنجاني درانتخابات دهم رياست جمهوري» را به قلم روح الامين سعيدي روانه بازار کتاب کرد.

اين کتاب به موضوع بررسي مواضع، سخنراني‌ها و عملکرد هاشمي رفسنجاني در ايام پس از انتخابات سال 88 به صورت مستدل و در قالب تحليلي مي‌پردازد.

نويسنده در مقدمه اين کتاب در ارتباط با آن عنوان داشته است: هوشمندي، کياست، عدم صراحت لهجه، عقل‌مداري، خبرگي سياسي، خط‌مشي‌ عمل‌گرا (پراگماتيک) و خصايصي از اين دست، هاشمي را به شخصيتي پيچيده و ذوابعاد بدل ساخته که رفتارشناسي او و پيش‌بيني کنش‌ها و واکنش‌هاي احتمالي‌اش کار آساني نيست و به همين دليل همواره تحليل‌هاي گوناگون و گاه متعارضي راجع به مواضع سياستمدار کهنه‌کار انقلاب در ميان اقشار مختلف جامعه وجود داشته است و برخي ناخواسته در مدح يا ذم او به ورطه‌ افراط افتاده‌اند.

نويسنده همچنين اذعان داشته است که کتاب وي مي‌کوشد ضمن اتخاذ رويکردي علمي و پرهيز از پيشداوري‌هاي احساسي و متعصبانه، به واکاوي رفتار سياسي هاشمي به ويژه در جريان‌هاي پس از انتخابات سال 88 پرداخته و با شاخص قرار دادن رهنمودهاي مقام معظم رهبري به عنوان فصل‌الخطاب نظام اسلامي، تصوير روشني از نحوه‌ عملکرد وي و منطق تصميم‌گيري‌هاي سياسي‌اش با رعايت عدل و انصاف و به همراه دلايل و مدارک ارائه دهد.

اين کتاب در 220 صفحه با شمارگان 3500 نسخه و قيمت 3000 تومان منتشر شده است./مهر

 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ