کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 12:00:25 , 1390/06/06
83  : تعداد بازديد
نمره 20 زریبافان به عملکرد دولت
معاون رئیس جمهور تاکید کرد که اگر بخواهیم در مقایسه با دولتهای پیشین و بر روی منحنی، اقدامات دولتهای نهم و دهم را ببینیم نمره این دولت قطعا بیست است، هر چند تنها 90درصد آرمانها و افکار رئیس جمهور در دولتهای نهم و دهم اجرایی شده است.

 
مسعود زريبافان معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران در خصوص عملکرد دولت دهم گفت: عملکرد دولت را بايد بر اساس اهداف و راههاي تحقق آن بسنجيم و سپس به آن نمره دهيم.

وي افزود: دولت دهم ويژگي هايي دارد که آن را از ساير دولتهاي بعد از پيروزي انقلاب اسلامي متمايز کرده است، معتقدم اين دولت پر کار، پر تلاش، و وقت گذار بوده است و در کمتر دولتي بوده است از صبح تا آخر شب براي انجام کارهاي مردم وقت بگذارند و به گونه اي بايد گفت دولت وقت اداري نمي شناسد.

معاون رئيس جمهور با بيان اينکه علم محور بودن و اقدامات مبتني بر کار کارشناسي از ديگر ويژگيهاي دولت دهم است، اظهار داشت: در حال حاضر همه اقدامات دولت با دقت و کار کارشناسي صورت مي گيرد.

زريبافان در همين زمينه گفت: شاهد بودم در هنگام تصويب طرح تحول اقتصادي و هدفمندي يارانه ها رئيس جمهور با انجام کار کارشناسي و برگزاري جلسات هفتگي با مسئولان و کارشناسان توانستند در ابتداي دولت دهم اين کار را اجرايي کنند.

وي مردمي بودن و حضور در ميان اقشار مختلف سراسر کشور را از ويژگيهاي ديگر دولت دهم عنوان و تصريح کرد:خلوص دولت و مخلصانه کار کردن موجب شده تا بيشتر کارهاي دولت اثرگذار شود.

معاون رئيس جمهور تاکيد کرد: اگر بخواهيم در مقايسه با دولتهاي پيشين و بر اساس منحني اقدامات دولتهاي نهم و دهم را ببينيم نمره اين دولت قطعا بيست است اما اگر بخواهيم بر اساس آرمانها و افکار رئيس جمهور حرکت کنيم معتقدم ?? در صد عقايد ايشان در دولتهاي نهم و دهم اجرايي شده است.
/مهر

 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ