کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 11:47:08 , 1390/06/06
177  : تعداد بازديد
دبیر جشنواره تئاتر فجر استعفا کرد
محمد حیدری دبیر سی‌امین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر بعد از گذشت شش ماه از سال 90و تنها چهار ماه مانده به برگزاری این دوره از جشنواره از سمت خود استعفا کرد.

 
سي‌امين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر با نزديک شدن به زمان برگزاري با مشکلات جدي و تأثيرگذاري مواجه مي‌شود. تأخير در انتشار فراخوان و مشخص نبودن چگونگي برگزاري جشنواره مشکلاتي بود که اين دوره از تئاتر فجر با آن‌ها مواجه بود اما استعفاي دبير دوره سي‌ام را با مشکلاتي جدي مواجه مي‌کند.

محمد حيدري که دبيري بيست و نهمين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر را نيز بر عهده داشت در شرايط نامناسبي دبيري جشنواره سي‌ام را عهده‌دار شد. بدهي 200ميليوني جشنواره بيست و نهم از يک طرف و تأخير در انتشار فراخوان جشنواره سي‌ام از طرف ديگر حاکي از شرايط نامناسبي بود که براي برگزاري دوره جديد جشنواره خوشايند نبود.

در اين بين شايعاتي مبني بر اختلاف نظر معاون هنري با دبير جشنواره تئاتر فجر شنيده مي‌شد که در هفته‌هاي گذشته اين شايعات قوت بيشتري گرفت. در نهايت محمد حيدري شنبه پنج شهريورماه از دبيري سي‌امين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر استعفا کرد تا وضعيت جشنواره سي‌ام نامناسب‌تر از پيش شود.

اما در حالي که شنيده مي شود استعفاي محمد حيدري از سوي شاه آبادي پذيرفته شده است برخي عنوان مي کنند پذيرفتن اين استعفا نشان از عزم جدي معاون هنري براي تغيير اساسي درنحوه مديريت پرحاشيه تئاتر است. /مهر


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ