کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 11:07:25 , 1390/06/06
117  : تعداد بازديد
افزایش بی شمار بی خانمان ها در انگلیس
شمار بی خانمان های انگلیسی رو به افزایش است و به نظر می رسد در صورت تغییر در نرخ بهره در این کشور، شمار بیشتری از شهروندان انگلیسی با بیم از دست دادن خانه های خود روبرو باشند.

  به گزارش مهرورزي آنلاين ، اگر چه از انگليس به عنوان يکي از ثروتمندترين کشورهاي دنيا ياد مي شود ولي شمار افرادي که مجبور به روي آوردن به موسسات خيريه براي اسکان مي شوند در اين کشور رو به افزايش است به شکلي که برخي از فعالان در انگليس اين اوضاع را رسوا کننده مي دانند.

موسسه خيريه بحران افراد بي خانمان مي گويد در سه ماهه نخست سال دو هزار و يازده در انگليس، بيست و شش هزار و چهارصد نفر در اين کشور به مقامات انگليسي اعلام کرده اند که بي خانمان هستند؛ اين ميزان در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته بيست و سه درصد افزايش يافته است.

بررسي هاي بيشتر نشان مي دهد اين فقط افرد فقير در جامعه انگليس نيستند که با خطر از دست دادن خانه هاي خود روبرو هستند.

فقط در يک مرکز خيريه در بريستول، داوطلبان به دهها نفر از افراد بي خانماني که براي دريافت کمک مراجعه کرده اند، غذا مي دهند. بعد از سالها، شمار افراد بي خانمان در انگليس اکنون روندي افزايشي گرفته است و مراکزي مانند آنچه در بريستول است، بيش از پيش شلوغ مي شوند.

در حال حاضر نرخ بهره در انگليس کم است ولي اين نگراني وجود دارد که در صورت افزايش دوباره آن، خانواده هاي بيشتري در انگليس با خطر از دست دادن خانه هاي خود روبرو باشند. اگر چه گفته مي شود که رکود اقتصادي حدود يک سال پيش پايان يافته است ولي به نظر مي رسد بحران در اقتصاد جهاني همچنان تاثير خود را بر اقتصاد انگليس نشان مي دهد.

 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ