کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 18:59:01 , 1390/06/05
247  : تعداد بازديد
رشته «دعا» راه‌اندازی می‌‌شود
مدیر مدرسه علمیه جانبازان گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مناسب به زودی رشته «دعا» در موضوعات دعا، عرفان و معنویت دراین مدرسه راه‌اندازی شود.

 

به گزارش مهرورزي آنلاين به نقل از  مرکز خبر حوزه، حجت‌الاسلام والمسلمين احمد عابدي، در بازديد استاندار قم از مدرسه علميه حضرت ابوالفضل‌(ع) (جانبازان) ضمن قدرداني از حضور استاندار در جمع طلاب و روحانيون جانباز، گفت: مدرسه علميه حضرت ابوالفضل(ع) تنها مدرسه‌اي است که تمامي دروس سطح و خارج در آن برگزار مي‌شود.

وي، حضور روحانيون جانباز را نشان دهنده پيشتاز بودن روحانيت در عرصه ايثار و شهادت دانسته و افزود: حضور روحانيت جانباز در عرصه‌هاي مختلف تبليغي مي‌تواند بيشترين تأثير را در گسترش فرهنگ ايثار و شهادت داشته باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمين عابدي با اشاره به فعاليت‌هاي گسترده تبليغي روحانيون جانباز، اظهار کرد: روحانيوني که به دليل جانبازي نمي‌توانند به مناطق مختلف تبليغي اعزام شوند، در طرح «تبليغ خانه‌ به خانه» شرکت مي‌کنند و با حضور در خانه‌هاي جانبازان هشت‌سال دفاع مقدس، برنامه‌هاي تبليغي خود را اجرا مي‌کنند.

وي با اشاره به فعاليت‌هاي مدرسه علميه جانبازان و‌ مؤسسه تحقيقاتي «تعالي» در اين مدرسه علميه، خاطرنشان کرد: اين مؤسسه تا کنون کتاب‌هاي ارزشمند زيادي را منتشر ساخته و کتاب‌هايي را نيز در آينده‌اي نزديک منتشر خواهد کرد.

*رشته «دعا» راه‌اندازي مي‌‌شود

مدير مدرسه علميه جانبازان ادامه داد: همچنين بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته مناسب به زودي رشته «دعا» در موضوعات دعا، عرفان و معنويت دراين مدرسه راه‌اندازي شود.

حجت الاسلام والمسلمين عابدي يادآور شد: راه‌اندازي اين رشته مي‌‌تواند در مقابله با عرفان‌هاي دروغين نقش بسزايي داشته باشد.

خاطرنشان مي‌شود، استاندار قم درادامه از بخش‌هاي مختلف مدرسه علميه حضرت ابوالفضل(ع) جانبازان بازديد کرد و با روحانيون جانباز به گفت‌وگو پرداخت.


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ