کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 15:17:52 , 1390/06/05
254  : تعداد بازديد
افزايش تعطيلي عيد فطر۲ شرط دارد
عضو هيأت رئيسه مجلس گفت: مطرح شدن لايحه افزايش تعطيلي عيد فطر در جلسه فرداي مجلس منوط به پايان رسيدگي به لايحه امور كمرگي و رأي آوردن تغيير دستور مجلس است.

 

به گزارش مهرورزي آنلاين ، اگر لايحه مذكور در صحن مجلس تصويب شود و از آنجا كه شوراي محترم نگهبان اين مصوبه را بررسي و نظر خود را اعلام خواهد كرد، تعطيلي عيد فطر امسال افزايش مي يابد.

عضو هيأت رئيسه مجلس گفت: مطرح شدن لايحه افزايش تعطيلي عيد فطر در جلسه فرداي مجلس منوط به پايان رسيدگي به لايحه امور كمرگي و رأي آوردن تغيير دستور مجلس است.

محمدحسين فرهنگي نماينده تبريز در مجلس در خصوص سرنوشت لايحه افزايش تعطيلي عيد فطر گفت: در حال حاضر مجلس مشغول بررسي لايحه امور گمركي است كه حدو 20ماده از اين لايحه 136ماده‌اي باقي مانده كه در دستور كار فرداي مجلس قرار دارد.

وي افزود: از آنجا كه لايحه افزايش تعطيلي عيد فطر يك فوريتي شده است و از طرف ديگر برخي از لوايح و طرحهاي يك فوريتي در دستور كار مجلس قرار دارد، بعد از پايان رسيدگي به لايحه امور گمركي، بايد تقاضاي تغيير دستور در صحن مجلس رأي بياورد تا بتوان لايحه افزايش تعطيلي عيد فطر را در صحن مجلس مطرح كرد.

عضو هيأت رئيسه مجلس تصريح كرد: اگر لايحه مذكور در صحن مجلس تصويب شود و از آنجا كه شوراي محترم نگهبان اين مصوبه را بررسي و نظر خود را اعلام خواهد كرد، تعطيلي عيد فطر امسال افزايش مي يابد.

به موجب اين لايحه دولت، علاوه بر تعطيلي روز عيد فطر، روز بعد از آن نيز تعطيل خواهد بود.چنانچه روز بعد از عيد فطر تعطيل رسمي باشد روز بعد از آن نيز تعطيل خواهد بود.


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ