کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 12:45:02 , 1390/06/05
94  : تعداد بازديد
محمد علی کشاورز کشته شد !
شبکه مسیحی 'ست سون پارس' در اقدامی غیر حرفه ای و غیراخلاقی، اقدام به انتشار اخبار دروغ در مورد یکی از هنرمندان سرشناس کشورمان کرد.

 
به گزارش مهرورزي آنلاين ،  شبکه مسيحي فارسي زبان "ست سون پارس"، در برنامه اي با عنوان "ديگه چه خبر"، با دادن اطلاعات دروغ به مخاطبان خود در مورد يکي از هنرمندان سرشناس کشور، رسماً وي را کشت.

بيننده اين برنامه که ظاهراً از عوامل خود شبکه نيز بود در تماس تلفني، ضايعه اسفناک درگذشت هنرمند سرشناس و ارزشمند کشورمان، "محمدعلي کشاورز" (پدر سالار) را به جامعه هنرمندان و مردم ايران، تسليت گفت. فرد تماس گيرنده دراين تماس مدعي شد : «متأسفانه امروز شنيديم که جامعه هنرمندان ايران داغ دار شدند. چند ساعت پيش، "محمدعلي کشاورز"، هنرمند ارزشمند و سرشناس ايراني، در بيمارستاني در تهران درگذشت.

مجريان برنامه نيز به شدت از اين اتفاق ناگوار، ابراز تأسف کرده و گفتند : «خيلي از اين خبر ناراحت شديم، ما کارهاي زيادي از ايشان را ديده و به خوبي ايشان را مي شناسيم و سعي مي کنيم در برنامه هفته آينده در مورد ايشان صحبت کنيم.»
اين در حالي است که اين هنرمند پيشکسوت کشورمان، در حال حاضر زنده بوده و فقط به دليل بروز بيماري، مراحل درمان خود را سپري مي کند. البته هنوز مشخص نيست که يک شبکه مسيحي فارسي زبان، از اين اقدام غيراخلاقي، چه هدفي را دنبال مي کند.

 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ