کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 12:27:08 , 1390/06/05
163  : تعداد بازديد
احتمال فرار قذافی به الجزایر
برخي منابع اعلام كردند كه قذافی بامداد روز گذشته با یک کاروان خودرو زره‌پوش از مرزهای شرقی لیبی وارد خاک الجزایر شده است.

 
برخي منابع اعلام كردند كه قذافي بامداد روز گذشته با يک کاروان خودرو زره‌پوش از مرزهاي شرقي ليبي وارد خاک الجزاير شده است.
 يک منبع آگاه از انقلابيون ليبي اعلام کرد که بامداد ديروز (جمعه) يک کاروان متشکل از 6 خودرو مرسدس زره‌پوش از ليبي وارد خاک الجزاير شد و اين احتمال وجود دارد که همراه اين کاروان مسئولان بلندپايه يا شخص معمر قذافي و پسرانش باشند که از ليبي فرار کرده‌اند.

اين منبع که از اعضاي شوراي نظامي ليبي در شهر مرزي غدامس است، تاکيد کرد که اين کاروان ماشين‌هاي زره‌پوش صبح روز جمعه از مرزهاي ليبي گذشت و وارد خاک الجزاير شد و حفاظت از اين کاروان را فرمانده يکي از يگان‌هاي صحرانشين تحت فرماندهي قذافي برعهده داشت.

اين منبع افزود: انقلابيون ليبي نتوانستند، کاروان را تحت پيگرد قرار داده و آن را متوقف کنند.

اين درحالي است که تاکنون دولت الجزاير از به رسميت شناختن شوراي انتقالي ليبي امتناع کرده و يک مسئول الجزايري روز پنج شنبه در گفتگو با رويترز اعلام کرد که دولت الجزاير درصدد است، اطمينان حاصل کند که نظام جديد ليبي با القاعده در مغرب اسلامي مبارزه خواهد کرد.

شوراي انتقالي ليبي براي يافتن زنده يا مرده قذافي 1.7 ميليون دلار جايزه تعيين کرده است و هم اکنون تمام مناطق طرابلس که انتظار مي‌رود، ‌قذافي در آنجا پنهان شده باشد، تحت نظر و مراقبت است.

 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ