کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 19:32:18 , 1390/12/14
103  : تعداد بازديد
نشست مطبوعاتی آلبوم ایرج لغو شد
جلوگیری ارشاد
رونمایی از آلبوم "صدای زندگی" به خوانندگی حسین خواجه امیری به علت عدم صدور مجوز ازسوی وزارت ارشاد برگزار نشد.

 
مسوولان ارشاد از برگزارکنندگان مراسم خواسته بودند تا صحبت‌هايي که قرار بود در اين نشست مطرح شود؛ به‌طور کامل براي آن‌ها توضيح داده شود.
آلبوم "قصه زندگي" که عنوان آن طي انتشار فراخواني ازسوي مخاطبان انتخاب شده است، تازه‌ترين اثر ايرج محسوب مي‌شود و قطعات آن در فضاي موسيقي پاپ ساخته شده است. اين آلبوم از 8 قطعه «قصه زندگي»، «قسم»، «زنگي بزن»، «غصه نخور عزيزم»، «بي تو مي رم»، «دلخون» و «بگو» تشکيل شده است. البته ايرج قطعه «قصه زندگي» را با دو تنظيم متفاوت اجرا کرده است.کار آهنگسازي و تنظيم همه قطعات اين آلبوم را «بهنام خدارحمي» و سرايش ترانه‌هاي آن را «نسرين سيفي» انجام داده‌اند. 5 قطعه از اين آلبوم در فضايي کاملا پاپ ساخته شده و سه قطعه ديگر آن را ايرج در فضا موسيقي کوچه بازاري قديمي اجرا کرده است.
حسين خواجه اميري سال 1311در خالدآباد نطنز در خانواده‌اي هنرمند به دنيا آمد. وي پس از پايان تحصيلات ابتدايي به تهران رفته و در سال 1326 به مکتب استاد ابوالحسن صبا راه مي‌يابد و به مدت دو سال پياپي در محضر ايشان دانسته‌هاي خويش را تکميل مي‌نمايد و به راديو ايران معرفي مي‌شود. او شروع به اجراي برنامه با ارکستر ابراهيم خان منصوري مي‌کند. ايرج در سال 1336به دعوت داوود پيرنيا به برنامه گلها راه مي‌يابد و در اولين همکاري خود با برنامه گلها برگ سبز 43 را در مايه‌ي شور-ابوعطا و با همکاري علي تجويدي و فرهنگ شريف و امير ناصر افتتاح مي‌خواند و همکاري‌اش با برنامه گلها ادامه مي‌يابد.

 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ