کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 12:14:37 , 1390/06/01
76  : تعداد بازديد
تهديد باهنر عملي شد
باهنر كه رياست جلسه امروز مجلس را بر عهده دارد نمايندگاني كه در راي گيري شركت نكردند را تهديد كرد و گفت؛ما را مجبور نكنيد تا اسامي شما را از تريبون مجلس اعلام كنيم.

 

به گزارش مهرورزي آنلاين ، محمدرضا باهنر نايب رئيس اول مجلس كه در غياب علي لاريجاني  رياست جلسه امروز سه شنبه مجلس را بر عهده داشت با انتقاد از عدم مشاركت نمايندگان در رأي گيري در خصوص مواد لايحه گمركي كه در دستور كار مجلس قرار دارد، گفت: ما درهيأت رئيسه مجلس وقتي از طريق مانيتورها تعداد نمايندگان رأي دهنده در خصوص اين لايحه را مي بينيم متوجه مي شويم كه فقط موافقين مواد لايحه در رأي گيري شركت مي كنند در حالي كه مخالفين و كساني كه رأي ممتنع دارند هم بايد در رأي گيري شركت كنند.

وي افزود: اميدواريم كه مشاركت نمايندگان در رأي گيري بيشتر شود و اين داستان واجب كفايي نيست و اگر واجب هم باشد واجب عيني است.

رئيس وقت جلسه مجلس در ادامه تصريح كرد: منظور من اين است آنهايي كه در رأي گيري شركت نمي كنند شايد چون مخالف هستند در رأي گيري شركت نمي كنند اما بايد توجه داشت كه اين درست نيست چرا كه بايد به عنوان مخالف و يا ممتنع رأي بدهند.

باهنر گفت: ما نبايد مجبور شويم تا اسامي كساني كه در رأي گيري شركت نمي كنند از تريبون اعلام كنيم.

پس از اين سخنان باهنر، در خصوص ماده 73 لايحه گمركي رأي گيري به عمل آمد و باهنر اعلام كرد كمي مشاركت بالا رفته اما بايد بهتر از اين شود.


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ