کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 12:00:39 , 1390/04/15
240  : تعداد بازديد
سرپرست وزارت ورزش و جوانان:
تلويزيون تلويزيون تلويزيون تلويزيون تلويزيون تلويزيون تلويزيون تلويزيون
سرپرست وزارت ورزش و جوانان در نخستين نشست مشترك خود با مسوولان ورزش كشور، گفت: براي رسيدن به اهداف بايد از تمام ظرفيت هاي ورزش كشور استفاده كنيم.

 
محمد عباسي عصر دوشنبه در اين نشست كه به ميزباني آكادمي ملي المپيك برگزار شد با اشاره به اينكه قطعا موانع زيادي بر سر راه خواهد بود؛ خاطرنشان كرد: ملت ايران نشان داده اند كه با تعامل و همكاري و استفاده از توانايي ها بر تمامي موانع غلبه كرده و پيروز مي شوند.

وي گفت: از همه انتظار دارم با يكديگر تعامل و همكاري داشته باشند تا در دو بخش ورزش و جوانان روند خوبي را طي كنيم.

عباسي با بيان اينكه مسوولان قبلي ورزش كشور اقدامات خوبي در دولت هاي نهم و دهم داشته اند، گفت:‌ با توجه به جايگاه رفيع مردم ايران در جهان، راه زيادي در پيش است تا نسلي قدرتمند، متعالي و موفق تربيت كنيم.

وي با بيان اينكه نشست فوق در جهت آشنا شدن مسوولان ورزش با سرپرست وزارتخانه در كوتاه ترين زمان ممكن برگزار شده است، اظهار داشت: به تدريج با تمام مسوولان ورزش، جلساتي خواهيم داشت تا از تجربيات آنان استفاده كنيم.

سرپرست وزارت ورزش و جوانان با بيان اينكه در ورزش هر دو بخش قهرماني و همگاني مورد توجه قرار دارد اظهار داشت: بايد فضاهاي ارزان قيمت و قابل دسترس در اختيار آحاد جامعه قرار بگيرد و از طرفي نياز به قهرمان داريم تا جوانان را به سوي ورزش ترغيب كنيم.

وي در ادامه استفاده از توانايي ها و امكانات ساير دستگاه ها و بهره برداري از ظرفيت رسانه اي را از ديگر برنامه هاي خود در مدت سرپرستي اعلام كرد و گفت: طبق قانون وزارت خانه بايد سرپرستي مي داشت تا ورزشي ها بتوانند از تمام منابع خود استفاده كنند.

عباسي گفت: علي سعيدلو در زمان رياست خود زحمات زيادي براي ورزش كشور متحمل شد ، اما به دليل خلاء قانوني به وجود آمده از تمام پتانسيل ها استفاده نشد. در حالي كه هم اكنون شرايط طوري شده است كه مي توان تمامي امكانات را بكار برد.

وي تصريح كرد: بايد به برنامه ها و رويدادهاي نزديك توجه داشت و به اين منظور برنامه ريزي خود را آغاز كرده و آنرا عملي مي كنيم. ما مي توانستيم پس از معرفي وزير، كار خود را در اين حوزه شروع كنيم اما در اين زمان فرصت ها از دست مي رفت.

عباسي در ادامه از مسوولان ورزشي خواست برنامه هاي خود را از اين پس به گونه اي تنظيم كنند كه موفقيت در هر دو بخش ورزش و جوانان درآن لحاظ شده باشد.

وي خطاب به رسانه ها اعلام كرد: از رسانه ها انتظار دارم وارد حاشيه ها نشوند، چراكه ورود به حاشيه مسوولان را از اصل موضوع خارج مي كند. ما به دنبال افزايش بهره بري هستيم بنابراين تلاش مي كنيم امور مربوطه را تا لحظه اي كه تكليف وزير مشخص شود به نحوي مطلوب انجام دهيم .

عباسي با بيان اينكه نشست امروز جلسه توديع و معارفه نيست اظهار داشت: هرچند وظيفه است كه در جلسه توديع و معارفه داشته باشيم و از زحمات سعيدلو تشكر كنيم، اما اين جلسه تنها براي سرعت بخشيدن به آشنايي و شناخت مسوولان در زمان اندك برگزار شده است.

وي خاطرنشان كرد: بزرگترين ثروت ورزش كشور نيروهاي انساني هستند كه بنابراين بايد بيش از گذشته به بزرگان، پيشكسوتان و مربيان توجه كرد.

عباسي از مسوولان ورزشي خواست با توجه به اينكه وزارت ورزش و جوانان تجربه جديد در نظام اسلامي است براي بهتر شدن روند كاري پيشنهادات ساختاري خود را ارايه دهند تا هر دو بخش عملركرد خوبي داشته باشد.

سرپرست وزارت ورزش و امور جوانان در خصوص ارتباط اين وزارتخانه با كميته ملي المپيك گفت: هيچ مرز بندي با كميته ملي المپيك نخواهيم داشت .

گفتني است؛ در اين نشست علاوه بر مسوولان و دبيران فدراسيون هاي ورزشي، بهرام افشارزاده دبيركميته ملي المپيك و مديران كل استانها و تني چند از مسوولان سازمان تربيت بدني نيز حضور داشتند.

|ايرنا|


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ