کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 15:51:28 , 1390/05/26
89  : تعداد بازديد
با صدور بیانیه ای /
239 نماینده مجلس خواستار ورود شورای امنیت به بحران انگلیس شدند
239 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه ای از نهادهای مسئول بین‌المللی، ‌کمیته حقوق بشر سازمان ملل و شورای امنیت خواستند نسبت به سرکوب مردم انگلیس مسئولانه برخورد کند.

 

 239 نفر از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با امضاي بيانيه‌اي رفتار ضد انساني رژيم انگليس با مردم معترض اين کشور را محکوم کردند.

متن اين بيانيه به اين شرح است:

حوادث تاسف بار شهرهاي مختلف انگليس و برخوردهاي نيروهاي امنيتي و پليس با مردم و حمله به آنان و استفاده از اسب، سگ، سلاح براي حمله به مردم و هجوم بي رحمانه به مردم لندن چهره واقعي ضد حقوق بشري انگليس را به جهانيان نشان داد و ثابت کرد که همه ادعاهاي مدعي آزادي، دروغي بيش نيست و فاقد هرگونه اعتبار و ارزش در عرصه بين‌الملل است.

شکي نيست صداي فرياد شهروندان تحت فشار از بيکاري و بحراني اقتصادي طنين فروپاشي نظام مرتد سرمايه داري غربي است.

دولت و پليس انگليس نشان دادند که هم ضد حقوق بشرند و ارزش براي حقوق اقليت ها قائل نيستند و هم ادعاهاي آنان در رابطه با ديگر کشورها دروغي بي‌ارزش بيش نيست.

ما نمايندگان ملت عدالت طلب ايران براساس مفهوم عميق بين آدم اعضاي يک پيکرند ضمن محکوم کردن اقدامات ضد حقوق بشري انگليس توقف سرکوب مردم با روش‌هاي ضد اخلاقي در برخورد با مردم و آزادي دستگيرشدگان تاکيد مي کنيم.

از نهادهاي مسئول بين الملل و کميته حقوق بشر سازمان ملل و شوراي امنيت توقع مي‌رود که نسبت به سرکوب مردم انگليس مسئولانه برخورد کنند و وظيفه انساني و قانوني خود را در محکوميت اقدامات سرکوب گرايانه پليس انگليس به عمل آورند.

انتظار جامعه بين‌الملل از کشورهاي غربي و آمريکا و انگليس که در کوچک‌ترين موارد مشابه در کشورهاي ديگر واکنش نشان مي دهند اين است که مهر سکوت را شکسته و از رفتار و ادبيات تبعيض آميز دست برداشته و متناسب با رفتار ضد بشري دولت و پليس انگليس موضع‌گيري کنند.


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ