کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 12:0:59 , 1390/03/06
273  : تعداد بازديد
اجازه نمی دهيم ویروسی وارد کشور شود |
آنونس
وزیر اطلاعات به دستگاههای دولتی و خصوصی کشور که از فضای اینترنت استفاده می کنند توصیه کرد بـه تذکرات و توصیه های دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی توجه ویژه ای داشته باشند.

 

به گزارش مهرورزي آنلاين، حجت الاسلام حيدر مصلحي گفت: فضاي امـروز بـه گـونه اي است که تمام دستگاههاي دولتي و خصوصي کشور از اينترنت استفاده مي کننـد و بعضي اوقات هم بي توجهي مي کنند که اسرار و اطلاعات دستگاههاي خود را در فضاي اينترنت منتشر مي کنند و ما به آنها توصيه مي کنيم تذکرات و توصيه هاي دستگاههاي اطلاعاتي و امنيتي را بطور ويژه مورد توجه قرار دهند.

وي افزود: سلطه اي کـه تشکيلات اطلاعاتي کشور بر شبکه مجازي و اينترنت دارد به اين راحتي اجازه نمي دهد که ويروسي وارد کشور شود.
 
حجت الاسلام مصلحي افزود: اگر يک جايي هم جاسوس و يـا يک فرد فريب خورده اي هم اقدامي را انجام دهد با پيش بيني هاي بسيار خوبي کـه در وزارت اطلاعات صورت گرفته، ويروسها کنترل مي شود.
 
وزير اطلاعات افزود: بعضي وقتها هم يک فضاهاي بي جهتي شکل مي گيرد کـه واقعيتي به آن صورت ندارد و مـا به عنوان دستگاه اطلاعاتي تسلط کامل داريم و اجازه فعاليت هر ويروسي را نخواهيم داد همانگونه که قبلا ويروسي نفوذ کرده بود که با آن برخورد کرديم و دو سال بعد از اقدام برخوردي ما اطلاع رساني شد. |واحد مركزي خبر|


 

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ