کاربر مهمان      
 
 
زمان انتشار: 18:16:58 , 1390/03/05
118  : تعداد بازديد
طرح تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست رد شد
طرح تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست در کمیسیون کشاورزی مجلس پس از پاسخ رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و معاونانش به 12 پرسش نمایندگان رد شد.

 

به مهرورزي آنلاين، مسئولان سازمان حفاظت محيط زيست روز سه شنبه  براي ارائه پاسخ به سؤالات نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، در کميسيون کشاورزي حاضر شدند.

در اين جلسه 12 پرسش پيرامون عملکرد اين سازمان از سوي اعضاي کميسيون کشاورزي مجلس شوراي اسلامي مطرح شد.

محمد جواد محمدي‌زاده رئيس سازمان حفاظت محيط زيست به همراه شاعري معاون انساني و صدوق معاون محيط طبيعي اين سازمان در جلسه شرکت داشتند.

يکي از نکات مبهمي که باعث ايجاد سؤال براي نمايندگان مجلس شده بود، مخالفت سازمان حفاظت محيط زيست با برخي از مصوبات و برنامه‌ها بود. اين‌که اين سازمان از سال 80 تا سال 90 چه بخشي ازدرخواست‌هاي مرتبط با صنايع را رد کرده از جمله محورهاي جلسه بود.

همچنين نمايندگان مجلس شوراي اسلامي از رئيس سازمان حفاظت محيط زيست خواستند تا درباره علت مرگ ببر نر توضيحاتي را ارائه کند.

پس از ارائه استدلال‌هاي محمدي‌زاده و معاونانش، تحقيق و تفحص از سازمان محيط زيست در کميسيون کشاورزي مجلس رأي نياورد.

مسئولان سازمان حفاظت محيط زيست همچنين درباره مخالفتشان با پروژه پالايشگاه بهشهر اعلام کردند که اگر مخالفتي با اين پروژه صورت گرفته به اين دليل بوده که استانداردهاي زيست محيطي رعايت نشده و مکان مورد نظر در نزديکي دريا و جنگل قرار دارد.

همچنين در زمينه مرگ ببر نر توضيحاتي داده  مبني بر اين‌که ببر نر تنها به دليل بيماري مشمشه و استفاده از گوشت آلوده تک‌سمي‌ها از بين رفته است و اين موضوع از طريق مراجع قضايي در دست پيگيري است داده شد. |مهر|


 
   
   

نظرات کاربران
 
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر :  

 

©2011 KhabarCinema. All Rights Reserved
عضویت در سایت
ارتباط با سایت
درباره سایت
ورود کاربر
جست و جو
گفت و گو
گزارش
کافه ستاره
آنونس
تیزر
تلویزیون
گالری عکس
یادداشت
دکه
فروشگاه
صفحه اصلی
سینمای ایران
سینمای جهان
تلویزیون
تئاتر
موسیقی
تخته سیاه
نوستالژی
تورفرهنگی
پیوندها
فروشگاه
وبلاگ